Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
hipek
May 24 2015 00:19:39
Panowiie WIlga kozmice.w sprzedala sie iak ta dziwka i teraz mamy wieksze straty do utrzymania,.!!!!
hipek
May 22 2015 18:57:03

Malina
May 22 2015 15:21:31
Oficjalnie.. Ribery w Batorym na niedziele!
hipek
May 22 2015 11:12:51
Zbiorka w niedziele 15-30! Wyjazd do n.brzesko.
dady
May 21 2015 18:48:41
Trening odbędzie się mimo pogody!
bartek
May 21 2015 18:46:08
Dziś nie dam rady być na treningu
Yanek
May 21 2015 16:00:58
Dawaj na trening dzisiaj
Wneq
May 21 2015 12:11:24
Witam Panowie
Jeżeli wam mogę w jakiś sposób pomóc jestem dostępny do 4.06 
Jeżeli wam mogę w jakiś sposób pomóc jestem dostępny do 4.06 
grzes
May 20 2015 16:18:28
Juniorzy: Zbiórka na mecz w niedziele o 10:50 pod klubem, lub w NC o 11
hipek
May 16 2015 00:07:51
43 cie pierdziu kto takie kopyto ma???o
strojko
May 15 2015 15:36:22
No to jak Dziadek skończy świetować, załatwcie tego bramkarza, to jestem
a i Franek niech jakieś obuwie zorganizuje, rozmiar 43 !!! Będą o nas jeszcze pisać w gazetach!!!
a i Franek niech jakieś obuwie zorganizuje, rozmiar 43 !!! Będą o nas jeszcze pisać w gazetach!!!
siwy_13
May 12 2015 23:06:09
jego karta w Brzegach jest,więc niech Franek weźmie te 80 zł z Igołomii i jedzie inwestować
Malina
May 12 2015 20:05:32
to jeszczce musimy ściagnąc tego bramkarza 76 letniego co w gazetach o nim pisza i mamy komplet 

siwy_13
May 11 2015 23:09:41
Dziadek jeszcze świętuje bramkę zdobytą na Rajsku w 2009,ma wrócić w październiku
siwy_13
May 11 2015 23:08:28
o kurde,ale presja teraz na mnie spadła!trzeba sprawę przeanalizowąć.a to 45 to biceps na jednę rękę?
strojko
May 11 2015 20:29:47
Jak Siwy wróci, to i ja sie biorę za treningi. Do 45 mam jeszcze 6 lat grania. A Dziadek jeszcze trenuje?
trener
May 08 2015 20:52:31
jak kogoś ma nie być to proszę o info ( np. sms ). Jak konspiracja to konspiracja 

trener
May 08 2015 20:49:35
Seniorzy: Mecz z Piastem Łapanów na wyjeździe w niedzielę o 17.00. Zbiórka w klubie o 14.45.
franki
May 08 2015 18:37:13
Wróble ćwierkają, że to forma protestu adminów strony! Dopóki Siwy z powrotem nie wróci do grania w Batorym strona nie będzie aktualizowana! 

siwy_13
May 06 2015 23:03:08
to może jeszcze bartek jakieś aktualizacje w składzie trampkarzy i seniorów II?
