Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Pozostał lekki niedosyt

Mecz31.05.2007 - Wola Batorska - III Liga Gr.2 Juniorów

BATORY Wola Batorska - Wolni Kłaj 2-2 (1-1)

Bramki: Mazur 34', Sowiński 76' - Czubak 41', Kucharski 60'

Skład: Mleko A. - Mleko W., Gorycki G. (Klimczyk), Król, Gorycki K.- Paliński, Gracz, Mazur, Starosta - Sowiński (ŻK), Siwek.

W ostatnim meczu zamykającym 17 kolejkę III Ligi juniorów drużyna Batorego zremisowała 2-2 na własnym boisku z trzecią drużyną ligi Wolnymi Kłaj. Pierwsza połowa to przewaga gospodarzy, którzy swoją przewagę udokumentowali dopiero w 34 minucie kiedy w zamieszaniu na polu karnym bramkę zdobył Mazur, przy sporym udziale nieporadnego obrońcy gości. Ekipa Wolnych od czasu do czasu groźnie kontratakowała. W 41 minucie po błędzie jednego z naszych wysoko ustawionych defensorów Czubak zdobył wyrównującą bramkę. Wynikiem 1-1 zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie po dwóch dobrych zmianach w drużynie gości to właśnie przyjezdni przejęli inicjatywę na boisku. Drużynie Batorego nic nie wychodziło a goście korzystając z okazji w 60 minucie meczu objęli prowadzenie. Znów po indywidualnym błędzie naszego obrońcy Kucharski nie dał szans Arkowi Mleko. Później w grę wkradł się marazm przez co mecz stracił na widowisku. Końcówkę meczu ożywiła niespodziewana bramka bardzo dobrze grającego w tym meczu Wojtka Sowińskiego. Bramka z 14 metrów lewą nogą przedniej klasy! Nasi atakowali później do końca ale nic więcej nie udało im się strzelić. Pozostał lekki niedosyt bo mecz można było wygrać...

Zdjęcia

Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google
URL:
HTML:

Komentarze

14 #1 pawelrudy
dnia May 31 2007 23:05:43
Niedosyt to jest ale w komentarzu po nizej 1:7 :/ tam mozna bylo wygrac
21 #2 Dudek33
dnia May 31 2007 23:07:50
no cuz moglobyc lepiej ale przynajmniej 1 pkt jest...Szeroki uśmiech
14 #3 pawelrudy
dnia May 31 2007 23:09:12
no tym meczem zdobyslismy tyle pkt co seniorzy w od poczatka sezonu WIELI SUKCESUśmiechUśmiech
21 #4 Dudek33
dnia May 31 2007 23:09:13
choc mi tez wspaniale nieposzlo... a jeszcze ci ..... "kibice" koszmarSmutek
18 #5 wkurwiony
dnia May 31 2007 23:11:09
NO coz 1pkt dobry ale sowa sam meczu niewygraZ przymrużeniem oka
1 #6 franki
dnia May 31 2007 23:11:41
rudy o Ci gosciu chodzi z tym 1-7???? nie masz niedosytu? mogliscie spokojnie tych chopockow klepnac...szkoda, ale i tak fajnie ze jest i jeden punkt
21 #7 Dudek33
dnia May 31 2007 23:11:54
no sova ze MNA meczu niewygramy we 2Pokazuje językPokazuje językPokazuje język
35 #8 secret_girl
dnia May 31 2007 23:12:32
na boisku nie liczą sie kibice tylko zawodnicy ! fakt że czasami pomagają (bądź też przeszkadzają) ale trzeba grać swoje Z przymrużeniem oka tyle Fajne mimo wszystko gratuluje kolejnego punktu na Waszym koncie Z przymrużeniem oka
21 #9 Dudek33
dnia May 31 2007 23:13:55
Jestesmy wspanialiUśmiech i zdobywamy kolejne pkt Uśmiech
14 #10 pawelrudy
dnia May 31 2007 23:19:06
Z przymrużeniem okaZ przymrużeniem okami sie wydaje ze bedziemy mieli w tabeli 3 albo 4 mieUśmiechUśmiechUśmiechjsce hehe dobrze

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,561,688 unikalne wizyty