Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Wysoka porażka

Mecz20.09.2009 - Niedziela - Ochmanów / SENIORZY II / C-klasa

Naprzód Ochmanów - BATORY II Wola Batorska 5-0 (3-0)

Skład: Osika - Mazur M., Dąbroś, Kobylarz, Łub - Frankiewicz, Maślaniec, Mazur K., Biernat w. - Pawełek J. (Bochenek Ł.) , Kasprzyk P.(Siwek K.)   

Relacja z meczu w komentarzu, napisana przez niejakiego Yanka :)!

Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google
URL:
HTML:

Komentarze

22 #1 Yanek
dnia September 20 2009 20:53:27
Nie można obojętnie i bez komentarza przejść obok tego wyniku. Co prawda porażka z faworytem do awansu, ale w szeregach naszego zespołu zabrakło waleczności, charyzmy, cwaniactwa, które były widoczne tydzień czy 2 tygodnie temu. Przed meczem stała się jedna z najgorszych rzeczy jakie mogły się tego dnia wydarzyć. Otóż oczom naszego zespołu ukazała się postać Wieczerzaka, którego lewa proteza spoczywała w gipsie! Był to cios dla całego zespołu! Ten cwaniak boiskowy, lis wyjadacz, doświadczony choć wiekowy kopacz nie wspomógł nas na boisku! Ale za to dzielnie wziął na siebie obowiązki kierownika zespołu. Oczywiście zna się na tym jak świnia na kalafiorze, ale udawał, ale udawał, że wie o co chodzi i instruował drużynę, ustalił jej pierwszy skład i takie tam inne duperele. Drugim ciosem dla zespołu okazała się wieść telefoniczna od człowieka legendy niejakiego TIRI albo jak kto woli Kojota, Partkiego, Palety tudzież jeszcze wiele innych przydomków. Poinformował, że go noga boli w łokciu i dziś nie zagra. Wieść tragiczna, dwóch zawodników nawet zemdlało słysząc, że zabraknie zawodnika skały! I jeszcze Hipek, który to pojechał sobie na obiad do teściowej i o mało co nie zdążyłby na mecz! Ale jest owiany już legendą Żądła, który jak się okazało po wysikaniu się przed meczem schudł 7 kilo!!!!! Wynik nie za ciekawy. Nadmienić należy wspaniałe, cudowne, kosmiczne zwody Łuba w środku pola w drugiej połowie. Finezja, bajka, można by godzinami śpiewać hymny ku jego czci. W drugiej połowie przykry wypadek Białego Vieiry, który nagle w akcji ofensywnej pada na murawę jak gołąb pewnego gospodarza! Były podejrzenia, że to któryś z golfistów ranił naszego zawodnika, lecz okazało się, że to miał to być zwód czy coś w tym stylu. Zwodów należy uczyć się od Łuba!!!! Przepuszczenia miedzy nogami, nawroty, głowa wysoko uniesiona do góry, każdy ruch przemyślany, piłka sama go pyta gdzie ma lecieć!!! Ale zapomnijmy o tym pojedynku, myślmy już o następnym! Proponuję zorganizować jakieś ognisko w celu omówienia taktyki zespołu.
18 #2 wkurwiony
dnia September 20 2009 21:44:44
komentarz 1sza klasa,Uśmiech a co do wyniku do przerwy bylo 3-0 lowca...
18 #3 wkurwiony
dnia September 20 2009 21:45:28
a co obiadu zjadlem pierwszw tylkoUśmiech
134 #4 Outlaw
dnia September 20 2009 21:51:01
Hipku. Wynik z połowy napisałem taki, gdyż na meczu seniorów I , ktoś powiedział, że do połowy 0:1 było , już poprawiam UÅ›miech
45 #5 termit85
dnia September 21 2009 02:39:53
Chcialbym rowniez zauwazyc ze zostalem posadzony o zawalenie 4 bramek Uśmiech i w ostrych slowach zmuszony do powrotnego wyjazdu z kraju Szeroki uśmiech hheheh ale najbardziej co mnei zabolalo to wypowiedz mojego ( przynajmniej do tej pory nim byl) best friend niejakiego Wieczerzaka ze nie przy 4 tylko przy 3 Szeroki uśmiech dobrze ze w druzynie jest taki ktos jak nasz kapitan, Lukasz Lub !! powiedzmy to glosno, prawdziwy kolega, nie zganil nikogo tylko jeszcze na duchu podniosl, dziekuje w imieniu moim i druzyny. Za tydz bedzie lepiej Uśmiech
22 #6 Yanek
dnia September 21 2009 15:41:19
Porażkę też należy przyjąć z godnością. Ogólnie atmosfera jest dobra, nie ma presji! Za tydzień trzeba się odkuć i tyle!
25 #7 bzikinio
dnia September 21 2009 18:07:14
Prawda Uśmiech
47 #8 gomes
dnia September 21 2009 19:53:46
Relacja genialna. A mi pozostaje tylko przeprosic za swoja beznadziejna postawe w tym meczu..
1 #9 franki
dnia September 21 2009 20:33:10
Dobra jest . W następnych meczach się odkujemy. Dodam tylko że fantastyczna forma Łuba im bliżej końca spotkania tym wyborniejsza. Wspomne tylko o solowej akcji w około 83 minucie (bo sedzia z 5 minut skrocil mecz) i wywalczony rzut wolny. Jestem pełen podziwu dla tego zawodnika borykającego się przecież z lekką kontuzją palca czy czegoś tam UÅ›miech
15 #10 Boomerr
dnia September 22 2009 20:27:08
Yanku po zacnej lekturze tego tekstu przypomniały mi sie wszystkie mecze za czasów o ktorych pisze sie teraz w Bibli i legendach. i jesli starszyzna sie zgodzi pojawie sie na meczu w niedziele i z wielka przyjemnoscia wejde na koncowe 3 minuty.

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,561,698 unikalne wizyty