Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

W osłabieniu nic nie zwojujesz...

Mecz01.05.2007 - Ochmanów/Seniorzy

Naprzód Ochmanów - BATORY Wola Batorska 4-0 (2-0)


Skład: A.Mleko - B.Pijanowski, Siwek, Dąbroś, Król - Frankiewicz(ŻK), Krom(ŻK), Łub, K.Kasprzyk(ŻK) - P.Kasprzyk, W.Pijanowski.

Na mecz do Ochmanowa z miejscowym Naprzodem drużyna Batorego pojechała w mocno osłabionym składzie. Na domiar złego w 20 minucie meczu groźnej kontuzji nabawił się nasz bramkarz A.Mleko. Z racji tego, że nie było rezerwowych sympatyczna ekipka z Woli Batorskiej grała w dziesiątkę. Mecz Dawida z Goliatem nie skończył sie na szczęście tak źle. Mimo ogromnej przewagi gospodarzy i wielu dogodnych sytuacji wynik 0-4 należy traktować spokojnie. Doskonale na bramce spisywał się Łukasz Łub, który godnie zastąpił kontuzjowanego Arka Mleko. Rezultat meczu należy traktować z przymrużeniem oka i czekamy na kolejne zwycięstwo oby już na naszym stadionie z Promieniem II Zakrzowiec w najbliższą niedzielę.

Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google
URL:
HTML:

Komentarze

4 #1 cafar
dnia May 02 2007 17:23:42
Brawo łuki<brawo>Szeroki uÅ›miech Szacunek za podjecie rekawicUÅ›miech widac ze ciagle stoisz na szczycie zarowno jesli chodzi o gre jak i o srodkowskio w druzynie. Wziałes to na siebie, po tym rozpoznasz prawdziwie uniwersalnego gracza, bo jak wiadomo wynik 4:0 jest wynikiem w miare przyzwoitym, czyli wychdozi na to ze musiałes robic to dobrzeUÅ›miech czekam na pierwszy w tej rundzie mecz na własnym obiekcie. Pragne takze przeprosic ze ostatnio nie byłem na dwoch wyjazdach, ale sprawy słuzbowe mnie zatrzymałySmutek(Fajne
5 #2 PlaYeR
dnia May 03 2007 13:51:09
Mam pytanie dlaczego nie ma opini na temat meczu w Czarnochowicach , ktory niestety zakonczyl sie porażka... Interesuje mnie dwoch nieznanych zawodnikow ktorzy wystapili na tym meczu. Jeden dostal szanse grac od pierwszych minut na srodku pomocy spisujac sie niesamowicie. Imponowal mi ta szybkoscia i wola walki. W drugiej polowie pojawil sie nastepny zawodnik wspierajac takze srodek pomocy z swoim kolega z druzyny. Byl on niezwykly pod wzgledem technicznym (widac, ze spisywal sie na treningach). Chcialbym opini innych Graczy na temat tych dwoch zawodnikow mi osobiscie nieznanych z branzy pilkarskiej.Moze nie wiem o jakims transferze, ktory sie odbyl ? (...)
4 #3 cafar
dnia May 04 2007 00:04:51
czy Ty sugerujesz kur** ze ten pierwszy nie był techniczny? słyszalem cos o nich, ale ponoc klubowi koledyz ich nie akceptuja i przechodza do Jutrzenki Giebułtów...Fajne
1 #4 franki
dnia May 04 2007 01:12:30
szkoda bo bardzo by się przydali...
4 #5 cafar
dnia May 04 2007 11:03:45
akceptacja w druzynie jest najwazniejsza bez tego nie bedzie pozytku ani z gry ani z zawodników, do tego dochodza kwasy w druzynie na treningach i porobion wtedy nie mamy co marzyc o awansie, robimy lige tym co mamy... narazie wyglada to nieźle wiec trzeba docenic co sie maUÅ›miechZÅ‚ośćSmutek
1 #6 franki
dnia May 04 2007 18:04:47
kto to jest ten player?
4 #7 cafar
dnia May 04 2007 20:45:19
Michał G. Srodkowy PomocnikUÅ›miech ta gwiazdka, włoski na żeliku i mandaryna z dupy wzietaSmutek(Szeroki uÅ›miech
5 #8 PlaYeR
dnia May 05 2007 22:20:02
Kiedy Synu ja bylem na srodQ, Widze , ze nie widziales a oceniasz znow Smutek
4 #9 cafar
dnia May 06 2007 12:21:37
w juniorach młodziencze, widze ze nawet ni wiesz gdzie grasz, wazne ze dobra robote odwalasz UÅ›miech
12 #10 Malina
dnia May 07 2007 09:42:48
wracając do tych dwóch zawodników z czarnochowic... niestety w jutrzence nie chcieli dac sugerowanej ceny 4 piłek napompowanych...;( do tego w Partyzancie Dojazdów jeden nie przeszedł testów medycznych a drugi bez niego nie chciał grac;/ słyszałem że będą w Dębie gracZ przymrużeniem okaPokazuje jÄ™zykSzeroki uÅ›miechSzeroki uÅ›miechSzeroki uÅ›miech:Szeroki uÅ›miechSzeroki uÅ›miechSzeroki uÅ›miech

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,561,685 unikalne wizyty