Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Wygrana w Niegowici

Informacja/Ogłoszenie16.03.2008 - Niedziela- Niegowić - SENIORZY/Sparing

Zieloni Niegowić - BATORY Wola Batorska 3-5 (3-1)

Bramki: D.Bochenek, Biernat K. 2 , P.Kasprzyk 2.

Skład: A.Mleko (Nowosielecki) - Wieczorek, Łub, K.Gorycki, J.Pawełek (Pijanowski) - D.Bochenek, Siwek M. ,Krom (Siwek K.), Król (Frankiewicz) - P.Kasprzyk, Biernat K.

Sędziował: Irek Kucharski

W fatalnych warunkach przyszło drużynie Batorego zagrać kolejny sparing. Boisko w Niegowici z pewnością nie nadawało się dzisiaj do grania. Na domiar złego gospodarze grali z nami (póki mieli siłę) jak o Mistrzostwo Świata, kosząc nas równo po nogach i nie tylko...Efektem tego była kontuzja Andrzeja Kroma w około 30 minucie i Arka Mleko w około 38 minucie, który wcześniej uratował nas w paru sytuacjach podbramkowych.
A co do samego meczu, to nie zaczął nam się on zbyt pomyślnie...W około 5 minucie jakaś przypadkowa centra gospodarzy i Mateusz Siwek tak niefortunnie wybijał piłkę, że wpadła ona nad całkowicie zaskoczonym A.Mleko. Wyrównaliśmy w około 25 minucie po przepięknym strzale z dystansu Daniela Bochenka.Gospodarze ponownie objęli prowadzenie w około 30 minucie po karnym z kapelusza podyktowanym przez szanownego Pana sędziującego te zawody:) . Kilka minut później nieudana nasza pułapka ofsajdowa (czy aby napewno nieudana?) i gospodarze prowadzili już 3-1.
Po przerwie po kilku przetasowaniach kadrowych i przemeblowaniu obsad niektórych pozycji gra znacznie się poprawiła w naszym wykonaniu. Przeważaliśmy zdecydowanie nad gospodarzami w drugiej połowie, czego efektem były 4 nasze bramki. W około 50 minucie na 3-2 zmniejsza straty Krzysiek Biernat strzałem z rzutu karnego. Ten sam zawodnik zdobył kilka minut później bramkę na 3-3 strzałem z zamieszania w polu karnym gospodarzy. W dalszej części gry 2 bramki strzelił nasz niezawodny snajpero Piotrek Kasprzyk (marnując przy okazji jeszcze ze 2 setki) po wybornych asystach Mateusza Siwka. Z dobrej strony pokazał się Marek Nowosielecki, który przy paru kontrach gospodarzy odważnymi interwencjami utrzymał czyste konto w drugiej połowie.
Mecz zasłużenie wygrany, aczkolwiek więcej pożytku chyba jest z tych wcześniej przegranych z lepszymi drużynami, które grają czytszą piłkę niż piłkarze z Niegowici.
****
W święta kolejne sparingi. W sobotę Batory gra w Cikowicach z Orłem o 13.00 a w lany poniedziałek o 14.00 z Ostrowianką Ostrów Królewski(B-klasa Bocheńska) również na wyjeździe.

Foto

Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google
URL:
HTML:

Komentarze

44 #1 bula
dnia March 17 2008 01:22:43
Mówiłem zagrac z nami to nie bo Niegowic była wczesniej i teraz takie kontuzje 2 zawodników podstawowch kontuzje:/ a tak to by była czysciutka gra zapewne. Siwy w Batorym???SzokSzokSzokSzok
9 #2 siwy_13
dnia March 17 2008 15:36:45
Marek Nowosielecki,a nie Nowosielicki.Taka korekta od bramkostrzelnego stoperaZ przymrużeniem oka
20 #3 kris_8813
dnia March 17 2008 16:12:38
No Siwy nawet samego siebie zaskoczyl tym strzalemSzeroki uśmiech A tak apropo niektorzy sami sie narazali na kontuzje, zbyt dlugo ciagli z pilka przy nodze zamiast odrazu doegrac... Ale i tak, poki oni mieli sile (pierwsza polowa) to Panowie prawie nie istnielismy;] Wiec po raz kolejny zachecam do uczestniczenia w treningachZ przymrużeniem oka Bo szarawo to widze....
26 #4 RUmUniNiOcH
dnia March 17 2008 21:08:05
Brak jednego elementu... Bartka!! i cała obrona siadła!! takie jest moje zdanie..!!Z przymrużeniem oka
1 #5 franki
dnia March 17 2008 21:51:59
Bartka brakowało bardzo.Fakt!
20 #6 kris_8813
dnia March 17 2008 23:21:37
I co z tego? Jak mowi Irek, kazdy musi umiec grac na kazdej pozycji. Nie zawsze bedzie podstawowa 11, jak to widac na sparingach jest duza rotacja w skladzie, glupia kontuzja czy jakas impreza rodzinna i juz jakis zawodnik wypada ze skladu. Ale jak zawsze all na obrone. O pomocy nikt nie wspomni...Krzywi siÄ™
26 #7 RUmUniNiOcH
dnia March 18 2008 07:06:13
ale Bartek jest filarem obrony w seniorach.. "podstawa"
22 #8 Yanek
dnia March 18 2008 09:57:24
Panowie jezeli gra obronna byla slaba to jaka byla gra w pomocy czy ataku? Zawsze widzi sie stracone bramki i jest to zawsze wina obrony! Ja mysle ze jakby napastnicy wykozystywali choc polowe swoich okazji to te 3 bramki ktore stracilismy nie mialy by zadnego znaczenia!
20 #9 kris_8813
dnia March 18 2008 16:31:46
A powinno sie dodac ze Siwy odegral duza role tak i w obronie jak i w pomocy w 2 polowie. Atak marnie... Powinien byc wynik 1X dla Batorego. Bartek nie zawsze moze grac a bez niego musi jakos drozyna funkcjonowac.
18 #10 wkurwiony
dnia March 18 2008 16:44:46
e tam 2 poł.obrona niezawaliła bo niestraciliśmy bramki brakowalo tylko rozgrywajacego wszedł Siwy i bylo tak jak powinno!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,562,111 unikalne wizyty