Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Wysoka porażka

Mecz20.09.2009 - Niedziela - Ochmanów / SENIORZY II / C-klasa

Naprzód Ochmanów - BATORY II Wola Batorska 5-0 (3-0)

Skład: Osika - Mazur M., Dąbroś, Kobylarz, Łub - Frankiewicz, Maślaniec, Mazur K., Biernat w. - Pawełek J. (Bochenek Ł.) , Kasprzyk P.(Siwek K.)   

Relacja z meczu w komentarzu, napisana przez niejakiego Yanka :)!

Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google
URL:
HTML:

Komentarze

15 #11 Boomerr
dnia September 22 2009 20:29:30
chciałem też prosić o wybaczenie guru naszej druzyny czyli Łukasza Ł z powodu moich nieobecnosci na meczach i treningach. bardzo nad tym ubolewam. i jesli pozwolisz panie moj z wielka przyjemnoscia sie zjawie UÅ›miech
22 #12 Yanek
dnia September 23 2009 10:38:41
Widzę Boomerr, że posypałeś głowę popiołem! Aczkolwiek powiadam Ci Przychodź na treningi i mecze a zapewne starszyzna wybaczy Ci błędy popełnione w przeszłości. Bowiem napisane jest: Nie sposób popełnić błąd ale przyznać się do niego jest prawdziwą oznaką męstwa! A z tego co mi wiadomo nie takie przewinienia były wybaczane przez Łukasza Ł!
15 #13 Boomerr
dnia September 23 2009 18:38:50
Jeśli brat twój zawini, upomnij go; jeśli żałuje, przebacz mu. I jeśliby siedem razy na dzień zawinił przeciw tobie i siedem razy zwróciłby się do ciebie, mówiąc: żałuję tego, przebacz mu
22 #14 Yanek
dnia September 23 2009 19:10:28
Ja przebaczam Ci synu albowiem błąd popełniłeś i przyznałeś się doń. Aczkolwiek powiadam Ci zejdź na dobrą drogę i nie czyń tak więcej bracie! Zajdź w progi klubowe w niedziele, pokłoń głowę i żałuj za błędy a będą Ci wybaczone!
134 #15 Outlaw
dnia September 23 2009 19:58:32
Co chłopaki, rozkminy mają xD
1 #16 franki
dnia September 24 2009 15:27:20
Boomerze synu marnotrawny w piątek cie widze na treningu! UÅ›miech
15 #17 Boomerr
dnia September 24 2009 20:33:02
Kalam sie przed wami bracia moi. Lecz jeśli czas pozwoli zaprawdę przyjdę nań i z pokorą odkupie winy swoje albowiem zostało powiedziane "Komu odpuścicie grzechy, są im odpuszczone, a komu zatrzymacie, są im zatrzymane" a wyście mi odpuscili, bo znacie i wiecie czym że jest słabość i brak wiary w siebie...

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,561,714 unikalne wizyty