Aktualnie online
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox

Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Zwycięstwo nad Wieliczanką

15.08.2008 - Piątek - Wola Batorska - SENIORZY - B-klasa
BATORY Wola Batorska - Wieliczanka Wieliczka 3-0 (3-0)
Bramki: Zięba S. 2, Siwek M.
BATORY: Nowosielecki - Frankiewicz (Łub), Sasnal, Kobylarz, Mazur - K.Biernat, Siwek M., Sądel (Wieczorek), Trybuch - Kasprzyk P. (Leśniak), Zięba S. oraz Dąbroś, Mleko, Gorycki K., Siwek P., Mirochna B., Bochenek.
Wieliczanka: K.Tomana - Korzeniowski, Ochojski, Tynor, Florek - Nędza (Borkowski), Kłapa, Trąbka (Pałasz), Musiał - Pankiewicz (A. Tomana), Haberkiewicz (Samborek)
Sędziowali: Gł.:Prochwicz B:Nowak P.III, ???.
Po 35-letniej tułaczce po C-klasie Batory w swoim inaugurującym meczu w B-klasie pewnie zwyciężył zawsze mocną i solidną Wieliczankę Wieliczka. Pierwsza połowa to zacięte widowisko ze wskazaniem na Batorego, który stworzył sobie w pierwszych 45 minutach kilkanaście wybornych sytuacji strzeleckich. Padły tylko 3 bramki i z nich trzeba się bardzo cieszyć. Pierwsza w około 25 minucie. Dobrą okazje miał Piotrek Kasprzyk jednak po jego strzale Piłkę wybija bramkarz Wieliczanki prosto pod nogi Sebastiana Zięby, który nie marnuje takiego prezentu i strzela pierwszą bramkę. Kolejna bramka padła w około 32 minucie w bardzo podobnych okolicznościach. Znów strzelał Piotrek Kasprzyk, broni bramkarz gości i dobija celnie S.Zięba. Trzecia bramka padła po bardzo ładnej akcji w około 40 minucie. Centrował Krzysiek Biernat na długi słupek, a pieknym wykończeniem (główką) popisał się Mateusz Siwek.W pierwszej połowie było jeszcze kilka wybornych sytuacji ale Wieliczankę ratowały albo słupki lub poprzeczki albo świetnie dysponowany tego dnia ich bramkarz. W pierwszej połowie Wieliczanka bez rewelacji. Druga połowa to wyrównane widowisko głównie w środku boiska. Batory już tak nie atakował bardziej skupiając się na obronie korzystnego wyniku. "Setki" miał tylko Zięba i Sądel. Wieliczanka też w tym okresie stworzyła kilka ciekawych akcji bramkowych jednak bez efektu. Zwycięstwo wywalczone już po pierwszych 45 minutach, stąd też druga połowa już bez wielkiego widowiska. Zwycięstwo powinno bardzo cieszyć bo pokonaliśmy w debiucie bardzo dobrą drużynę, jednak w drużynie po meczu zapanowało średnio umiarkowane zadowolenie...
Zdjęcia ze spotkań z Wieliczanką i Clavią pojawią się najpóźniej w środę.
| Poleć tego news'a | |
| Podziel się z innymi: |
|
| URL: | |
| HTML: |


dnia August 17 2008 17:03:48
dnia August 18 2008 03:04:19