Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Zwycięstwo nad Wieliczanką

Mecz

15.08.2008 - Piątek - Wola Batorska - SENIORZY - B-klasa

BATORY Wola Batorska - Wieliczanka Wieliczka 3-0 (3-0)

Bramki: Zięba S. 2, Siwek M.

BATORY: Nowosielecki - Frankiewicz (Łub), Sasnal, Kobylarz, Mazur - K.Biernat, Siwek M., Sądel (Wieczorek), Trybuch - Kasprzyk P. (Leśniak), Zięba S. oraz Dąbroś, Mleko, Gorycki K., Siwek P., Mirochna B., Bochenek.

Wieliczanka: K.Tomana - Korzeniowski, Ochojski, Tynor, Florek - Nędza (Borkowski), Kłapa, Trąbka (Pałasz), Musiał - Pankiewicz (A. Tomana), Haberkiewicz (Samborek)

Sędziowali: Gł.:Prochwicz B:Nowak P.III, ???.

Po 35-letniej tułaczce po C-klasie Batory w swoim inaugurującym meczu w B-klasie pewnie zwyciężył zawsze mocną i solidną Wieliczankę Wieliczka. Pierwsza połowa to zacięte widowisko ze wskazaniem na Batorego, który stworzył sobie w pierwszych 45 minutach kilkanaście wybornych sytuacji strzeleckich. Padły tylko 3 bramki i z nich trzeba się bardzo cieszyć. Pierwsza w około 25 minucie. Dobrą okazje miał Piotrek Kasprzyk jednak po jego strzale Piłkę wybija bramkarz Wieliczanki prosto pod nogi Sebastiana Zięby, który nie marnuje takiego prezentu i strzela pierwszą bramkę. Kolejna bramka padła w około 32 minucie w bardzo podobnych okolicznościach. Znów strzelał Piotrek Kasprzyk, broni bramkarz gości i dobija celnie S.Zięba. Trzecia bramka padła po bardzo ładnej akcji w około 40 minucie. Centrował Krzysiek Biernat na długi słupek, a pieknym wykończeniem (główką) popisał się Mateusz Siwek.W pierwszej połowie było jeszcze kilka wybornych sytuacji ale Wieliczankę ratowały albo słupki lub poprzeczki albo świetnie dysponowany tego dnia ich bramkarz. W pierwszej połowie Wieliczanka bez rewelacji. Druga połowa to wyrównane widowisko głównie w środku boiska. Batory już tak nie atakował bardziej skupiając się na obronie korzystnego wyniku. "Setki" miał tylko Zięba i Sądel. Wieliczanka też w tym okresie stworzyła kilka ciekawych akcji bramkowych jednak bez efektu. Zwycięstwo wywalczone już po pierwszych 45 minutach, stąd też druga połowa już bez wielkiego widowiska. Zwycięstwo powinno bardzo cieszyć bo pokonaliśmy  w debiucie bardzo dobrą drużynę, jednak w drużynie po meczu zapanowało średnio umiarkowane zadowolenie...


Zdjęcia ze spotkań z Wieliczanką i Clavią pojawią się najpóźniej w środę.

Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google
URL:
HTML:

Komentarze

18 #1 wkurwiony
dnia August 17 2008 17:03:48
OJ blad raczej 35letniejZ przymrużeniem oka
24 #2 mfranek
dnia August 18 2008 03:04:19
już poprawione aczkolwiek to wie niby tylko Maślaniec więc nie ma pewności co do wiarygodności UÅ›miech

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Wygenerowano w sekund: 0.05
1,561,624 unikalne wizyty