Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Pechowo stracone bramki i przegrana z Wiślanką

Mecz21.03.2009 - Sobota - Grabie - SENIORZY/Sparing

Wiślanka Grabie - BATORY Wola Batorska 3-2 (0-1)

Bramki: K.Biernat, Faustino Vieira.

Skład: Mleko A. - Kobylarz, Pobrotyn, Dąbroś, Sasnal (Wieczorek)- Zięba (Łub), Sądel, Trybuch, K.Biernat (Frankiewicz) - P.Kasprzyk, Faustino Vieira.

W meczu z A-klasową Wiślanką Grabie (po rundzie jesiennej zajmuje 2 miejsce) drużyna Batorego zaprezentowała się całkiem dobrze. Gdyby nie chwila dekoncentracji i seria pechowych przypadków od 70 do 75 minuty wynik byłby całkiem inny. Po bramkce Biernata Ekipa z woli batorskiej długo prowadziła . Jednak w odstępie 5 minut straciliśmy 3 bramki. W około 82 minucie Faustino Vieira strełił kontaktową bramkę na 3-2, ale mimo kilku okazji więcej bramek już w tym meczu nie padło.

Kolejny sparing z Promieniem w najbliższą sobotę w Zakrzowcu o 15.30. Zbiórka 14.20.


Treningi środa , piatek godz. 19.00

Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google
URL:
HTML:

Komentarze

6 #1 Kaka
dnia March 22 2009 15:23:43
Mecz był całkiem ciekawy, szkoda tylko że w ciągu 5 minut trzy głupie błędy skończyły się bramkami dla przeciwnika. Chciałbym też zwrócić uwagę na kapitalną zmianę jaką dał Łukasz Łub. Cóż za finezja w tym niezwykle skromnym zawodniku, te jego kocie ruchy, kapitalne wślizgi i wola walki... warto było jechać żeby to zobaczyć.
18 #2 wkurwiony
dnia March 22 2009 15:44:00
a ja chce dodac ze muj maciek bedzie mial kolegeUÅ›miechu nijakiego p.Łukasza Ł.UÅ›miech
18 #3 wkurwiony
dnia March 22 2009 20:35:13
4 -1 nic sie niestało batory nic sie niestało:
)
1 #4 franki
dnia March 25 2009 12:41:48
mi to sie wydaje, że Jaro w szatni miał rację. Brakowało pewnego zawodnika na środku pomocy. Mam nadzieję , że jeszcze kiedyś z nami zagra....
45 #5 termit85
dnia March 25 2009 14:06:30
dokladnie Uśmiech Lukasz Lub wyrasta na gwiazde zespolu Uśmiech niestety moj blad wynikajacy z braku porozumienia z Lukaszem spowodowal iz stracilismy jedna z bramek. Ale jak to zauwazyl Kaka mecz byl ciekawym widowiskiem Szeroki uśmiech
18 #6 wkurwiony
dnia March 25 2009 14:42:20
dobrze Diduch gada dac mu %
22 #7 Yanek
dnia March 25 2009 16:18:11
Panowie nie pier.... nie opowiadajmy, nie bredźmy! Mecz myślę , że był dobrym i ciekawym widowiskiem, obfitującym w sytuacje podbramkowe, ciekawe podania, zagrania tudzież strzały, a nawet boiskowe sprzeczki! co do Łuba to trzeba przyzna, że daje zmiany wnoszące na boisko powiem świeżości. Dodał bym nawet, że wejścia jego pachną gryką, świerzopem i dzięcieliną pałą. W sezonie może on byc kluczową postacią, oczywiście tuż za Jarosławem Trybuchem!
6 #8 Kaka
dnia March 25 2009 20:50:52
dobrze tu Yanek zauważył że Ł. Łub ma coraz to lepsze wejścia. Zajeżdża mi tu na niedocenianą gwiazdę ekipy z Woli B. ale poczekajmy do końca rundy UÅ›miech
45 #9 termit85
dnia March 25 2009 21:49:14
hehehehe poprostu swietne slowa Yanku Uśmiech

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,561,633 unikalne wizyty