Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Zasłużone 3 punkty!

Mecz13.09.2009 - Niedziela - Brzegi / SENIORZY/ B-klasa

Gwiazda Brzegi  - BATORY Wola Batorska 1-2 (1-0)

Bramki: Biernat K, Pobrotyn(K).

Skład: Mleko - Gorycki D., Pobrotyn, Dąbroś (Kornio), Strojek (Zięba) - Trybuch, Siwek M., Biernat K. Jeleń - F.Vieira, Włodarczyk (Ż.K.+Ż.K.-=CZ.K).

Na mecz do Brzegów nasi pojechali z zamiarem wywiezienia 3 punktów. Jednak miejscowi mocno ten cel nam utrudniali. Pechowo już na początku spotkania straciliśmy bramkę. Po zagraniu ręka w polu karnym przez Darka Goryckiego sędzia podyktował rzut karny, który gospodarze pewnie wykorzystali i objeli prowadzenie w meczu. Później nasi próbowali się odgryź ale gwiazda bardzo mądrze się broniła. W drugiej połowie po dokonaniu zmian przez trenera Batorego gra się jeszcze polepszyła czego efektem były oczekiwane przez naszych bramki. Pierwsza Krzyśka Biernata a druga z rzutu karnego pewnie wykonanego przez naszego "profesora" Roberta Pobrotyna :). Kilka chwil po objęciu przez nas prowadzenia włodar dostał drugą żółtą kartkę a w konsekwencji czerowną i ostatnie 15 minut batory bronił wyniku grając w 10-tkę. Gospodarze mimo przewagi nie zagrozili zbytnio Arkowi Mleko. Nasi z kolei po kontrach stowrzyli sobie dwie doskonałe sytuacje bramkowe jednak nie chciało wpaść. Po ciekawym meczu Batory wygrywa w Brzegach z Gwiazdą  2-1 i kolejne 3 punkty na naszym koncie cieszą.