Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Kolejne zwycięstwo - Lidera mamy
25.10.2009 - Niedziela- Słomiróg - SENIORZY / B-klasaTęcza Słomiróg - BATORY Wola Batorska 0-4 (0-1)
Bramki: Kornio 3, Siwek M.
Skład: Mleko - Pawełek, Pobrotyn, Strojek (Ż.K.), Jeleń - Biernat K., Siwek M., Trybuch (Ż.K.), Bednarski - Zięba (Ż.K.) (Gorycki D.), Kornio oraz Wieczorek.
Sędziował: Rusinek M.
Po przerwie w rozgrywkach,spowodowanej złymi warunkami atmosferycznymi,drużyna Batorego udała się na bardzo ważny mecz do Słomirogu.Kolejny,po Kłaju,wyjazd do drużyny z czołówki i ponownie zawodnikom Batorego nie trzeba było długo tłumaczyć jak duże znaczenie ma korzystny wynik osiągnięty na trudnym terenie Tęczy.Optymizmem nie napawała liczba zawodników,którzy postanowili w niedzielę powalczyć w Słomirogu,gdyż było nas tylko trzynastu,ale jak się okazało i taka ilość "kopaczy" z Woli wystarczy na Tęczę.Przed meczem skutecznie zmobilizował nas Grzesiek Strojek,który zaproponował,abyśmy walczyli na całego,zdobyli 3 punkty i zadedykowali je Honoracie,dziewczynie Romana z "Na Wspólnej",gdyż ta poczciwa kobieta przeżywa teraz ciężkie chwile w szpitalu.Nie udało nam się określić w jakim stopniu z Honoratą powiązany jest P.Kornio,ale zdecydowanie muszą się znać,ponieważ wziął w niedzielę kawał gry na siebie i już w drugiej minucie po kapitalnej solowej akcji,uderzeniem z 25 metrów w długi róg umieścił piłkę w bramce.Kolejne minuty pierwszej połowy to bardzo chaotyczne ataki miejscowych i kontry drużyny Batorego,po których najlepsze okazje do podwyższenia wyniku mieli J.Trybuch-po ładnym uderzeniu głową z 14 metrów i S.Zięba,który nie potrafił umeścić piłki w pustej bramce z 3 metrów.Te sytuacje,oraz kilka mniej groźnych strzałów z dystansu to ofensywny dorobek gości w pierwszej połowie.W tyłach,jak to już ostatnio bywa,panował względny spokój.Trochę szarpaniny z rosłym napastnikiem Tęczy mieli G.Pawełek i D.Jeleń,mądrze ustawiał się R.Pobrotyn,a całością skutecznie dowodził A.Mleko.Zawodnicy Tęczy widząc,że są po prostu słabsi wdali się w bardzo owocną w kartki dyskusję z sędzią.Niesamowitą wręcz rzecz uczynił jeden z ich obrońców,który wcześniej upomniany żółtą za dyskusję,w trakcie gry złapał piłkę w ręce.Druga żółta i zadanie mieliśmy ułatwione zdecydowanie.W przerwie kilka słów od trenera,parę żartów i zaczynamy drugą połowę.P.Kornio postanowił ją zacząć podobnie jak pierwszą i po zamieszaniu w polu karnym w 48 minucie podwyższył na 2-0.W tym momencie zaczęła się psuć gra Batorego.Posypał sie środek,w obronie kilka niepewnych zagrań i w efekcie Tęcza wykonuje karnego.Z dużych opresji ratuje nas A.Mleko,który paruje uderzenie z "11" zawodnika gospodarzy.Kolejne minuty wyrównanej gry i w 82 minucie M.Siwek z rożnego wrzuca w pole karne tam do strzału składa się D.Gorycki,ale jego uderzenie ląduje tuż przed bramką przy P.Kornio.Ten długo się nie zastanawiał i ładnym uderzeniem z półobrotu zalicza hat-trick!I można by kończyć relację,gdyby nie zdarzenie z 90 minuty kiedy to M.Siwek uderzeniem z rzutu wolnego,z połowy boiska podwyższa na 4-0.Bramka,po której nie wiadomo czy się śmiać,czy zachwycać,ale chyba raczej to pierwsze:)Podsumowując:bardzo spokojne zwycięstwo,drużyna i kibice gospodarzy fatalnym zachowaniem bardzo przypominali nie istniejącą już (na szczęście) drużynę Stryszowianki. Swoją słabą grę próbowali tłumaczyć decyzjami arbitra,złą piłką,brakiem zawodników,ciężką sobotą...Po tym meczu subiektywne wyróżnienie przyznałbym A. Mleko, gdyż nie wiadomo jak potoczyłoby się wszystko gdyby nie wyłapał karnego. "Oprócz tego postawą w tej rundzie pokazuje młodym chłopakom z Woli,że w tej drużynie każdy może znaleźć dla siebie miejsce,a nawet decydować o wyniku i postawie innych zawodników. Tylko trzeba chcieć i działać,a nie tylko o tym mówić, czy pisać ! " Brawo Arek, Brawo Honorata, Brawo Lider Batory!
Relacja by Siwy
| Poleć tego news'a | |
| Podziel się z innymi: |
|
| URL: | |
| HTML: |
Komentarze
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.
Brak ocen. Może czas dodać swoją?


dnia October 26 2009 19:34:44
dnia October 26 2009 19:35:43
dnia October 26 2009 21:23:31
dnia October 27 2009 00:19:30
dnia October 27 2009 21:03:30
dnia October 28 2009 15:58:34