Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Z Zielonymi na plus

Mecz25.04.2010 - Niedziela - Wola Batorska - Klasa C/SENIORZY II

BATORY II Wola Batorska - Zieloni Niegowić 3-2 (2-1)

Bramki:Gorycki K, 2xKasprzyk P.

Skład: Mleko - Wieczorek, Mazur M., Siwek K. (Kobylarz), Łub - Gorycki K. (Paliński), Biernat K.
(ŻK), Pawełek G. (Mazur K.), Bochenek D. - Kasprzyk P., Sowiński (Bochenek Ł.(ŻK)) oraz Król.

W niedzielne słoneczne popołudnie przyszło inaugurować rundę wiosenną graczom BATOREGO II Wola Batorska. Drużyna przystępowała do meczu wzmocniona graczami z pierwszej kadry, jednak mecz był wyrównanym widowiskiem. Zawodnicy z Niegowici przyjechali bardzo zmotywowani dzięki czemu mecz był dosyć ciekawym widowiskiem. Mimo, iż ciężko było wskazać lepszego w pierwszej połowie, pod koniec udało nam się strzelić dwie bramki. Pierwszą w zamieszaniu w polu karnym zdobył strzałem głową Krzysztof Gorycki a drugą znajdujący się ostatnio w bardzo dobrej formie Piotrek Kasprzyk z rzutu karnego wywalczonego przez Sowińskiego Wojtka. Moment dekoncentracji przed przerwą i goście po złym wyprowadzeniu naszej akcji strzelają kontaktowego gola. Po przerwie w około 65 minucie goście po niefrasobliwościach w naszej defensywie strzelają wyrównującą bramkę. To rozdrażniło naszych i w około 75 minucie ponownie obejmuje nasza drużyna prowadzenie. Strzelcem bramki - na raty - Piotrek Kapsrzyk. Później mimo kilku dobrych sytuacji nie udało się podwyższyć wyniku. Trzeba też przyznać, że i goście mieli okazje na wyrównanie jednak szczęśliwie dowieźliśmy zwycięstwo do końca. Teraz ciężki wyjazd do Winiar. Przydałyby się jakieś punkty, gdyż Gdovia II niespodziewanie poległa w Chorągwicy i pojawiła się szansa tą drużynę wyprzedzić.  

Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google
URL:
HTML:

Komentarze

45 #1 termit85
dnia April 26 2010 16:31:07
Chcialbym zaznaczyc ze odc 6 opowiesci o atakujacym zwierzaku byl niemozliwy Szeroki uśmiech
18 #2 wkurwiony
dnia April 26 2010 22:58:22
no kolejny popis w wykonani S,M,a wystarczyly 2 browary
15 #3 Boomerr
dnia April 26 2010 23:42:19
to było apogeum, maximum, o ile mozna uzyc takiego terminu w stosunku do Pana B. bo nie wiadomo czy to juz koniec czy dopiero poczatek. i tu pojawia sie pytanie czy to wszystko co moze wykrzesac pan B czy to sa dopiero poczatki?? czy jest człek zywy na swiecie tym ktory potrafi odpowiedziec na to pytanie??

"revenge is mine"
20 #4 kris_8813
dnia April 29 2010 14:26:46
Sadze ze jeszcze wiele panowie przed namiSzeroki uśmiech Z serii opowiastekPokazuje język Oby tak dalej!!Uśmiech

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,561,625 unikalne wizyty