Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Z Zielonymi na plus
25.04.2010 - Niedziela - Wola Batorska - Klasa C/SENIORZY IIBATORY II Wola Batorska - Zieloni Niegowić 3-2 (2-1)
Bramki:Gorycki K, 2xKasprzyk P.
Skład: Mleko - Wieczorek, Mazur M., Siwek K. (Kobylarz), Łub - Gorycki K. (Paliński), Biernat K.(ŻK), Pawełek G. (Mazur K.), Bochenek D. - Kasprzyk P., Sowiński (Bochenek Ł.(ŻK)) oraz Król.
W niedzielne słoneczne popołudnie przyszło inaugurować rundę wiosenną graczom BATOREGO II Wola Batorska. Drużyna przystępowała do meczu wzmocniona graczami z pierwszej kadry, jednak mecz był wyrównanym widowiskiem. Zawodnicy z Niegowici przyjechali bardzo zmotywowani dzięki czemu mecz był dosyć ciekawym widowiskiem. Mimo, iż ciężko było wskazać lepszego w pierwszej połowie, pod koniec udało nam się strzelić dwie bramki. Pierwszą w zamieszaniu w polu karnym zdobył strzałem głową Krzysztof Gorycki a drugą znajdujący się ostatnio w bardzo dobrej formie Piotrek Kasprzyk z rzutu karnego wywalczonego przez Sowińskiego Wojtka. Moment dekoncentracji przed przerwą i goście po złym wyprowadzeniu naszej akcji strzelają kontaktowego gola. Po przerwie w około 65 minucie goście po niefrasobliwościach w naszej defensywie strzelają wyrównującą bramkę. To rozdrażniło naszych i w około 75 minucie ponownie obejmuje nasza drużyna prowadzenie. Strzelcem bramki - na raty - Piotrek Kapsrzyk. Później mimo kilku dobrych sytuacji nie udało się podwyższyć wyniku. Trzeba też przyznać, że i goście mieli okazje na wyrównanie jednak szczęśliwie dowieźliśmy zwycięstwo do końca. Teraz ciężki wyjazd do Winiar. Przydałyby się jakieś punkty, gdyż Gdovia II niespodziewanie poległa w Chorągwicy i pojawiła się szansa tą drużynę wyprzedzić.
Skład: Mleko - Wieczorek, Mazur M., Siwek K. (Kobylarz), Łub - Gorycki K. (Paliński), Biernat K.(ŻK), Pawełek G. (Mazur K.), Bochenek D. - Kasprzyk P., Sowiński (Bochenek Ł.(ŻK)) oraz Król.
W niedzielne słoneczne popołudnie przyszło inaugurować rundę wiosenną graczom BATOREGO II Wola Batorska. Drużyna przystępowała do meczu wzmocniona graczami z pierwszej kadry, jednak mecz był wyrównanym widowiskiem. Zawodnicy z Niegowici przyjechali bardzo zmotywowani dzięki czemu mecz był dosyć ciekawym widowiskiem. Mimo, iż ciężko było wskazać lepszego w pierwszej połowie, pod koniec udało nam się strzelić dwie bramki. Pierwszą w zamieszaniu w polu karnym zdobył strzałem głową Krzysztof Gorycki a drugą znajdujący się ostatnio w bardzo dobrej formie Piotrek Kasprzyk z rzutu karnego wywalczonego przez Sowińskiego Wojtka. Moment dekoncentracji przed przerwą i goście po złym wyprowadzeniu naszej akcji strzelają kontaktowego gola. Po przerwie w około 65 minucie goście po niefrasobliwościach w naszej defensywie strzelają wyrównującą bramkę. To rozdrażniło naszych i w około 75 minucie ponownie obejmuje nasza drużyna prowadzenie. Strzelcem bramki - na raty - Piotrek Kapsrzyk. Później mimo kilku dobrych sytuacji nie udało się podwyższyć wyniku. Trzeba też przyznać, że i goście mieli okazje na wyrównanie jednak szczęśliwie dowieźliśmy zwycięstwo do końca. Teraz ciężki wyjazd do Winiar. Przydałyby się jakieś punkty, gdyż Gdovia II niespodziewanie poległa w Chorągwicy i pojawiła się szansa tą drużynę wyprzedzić.
| Poleć tego news'a | |
| Podziel się z innymi: |
|
| URL: | |
| HTML: |
Komentarze
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.
Brak ocen. Może czas dodać swoją?


dnia April 26 2010 16:31:07
dnia April 26 2010 22:58:22
dnia April 26 2010 23:42:19
dnia April 29 2010 14:26:46