Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Ważna wygrana w Szarowie

Mecz02.05.2010 - Niedziela -Szarów-SENIORZY/B-klasa

Zryw Szarów - BATORY Wola Batorska 1-4 (1-3)

Bramki: Siwek M. 2, Włodarczyk, Strojek R.

Skład: Mleko - Gorycki D., Pobrotyn, Suder, Strojek G.- Zięba (Vieira), Siwek M.(Maślaniec), Kornio, Trybuch - Strojek R., Włodarczyk(Bednarski) oraz Biernat K., Pawełek G., Biernat W., Ogórek

W środku długiego,majowego weekendu B-klasowa ekipa z Woli udała się na niezbyt daleki wyjazd do Szarowa. Obie drużyny znają się bardzo dobrze, co nie zmienia faktu, iż po pierwszym gwizdku sędziego wszelkie znajomości schodzą na dalszy plan i zawsze trwa zacięta walka o każdy metr boiska. Podobnie było i tym razem. Pierwsze minuty to wyrównana walka, z której wyniknęło kilka mniej groźnych strzałów i parę stałych fragmentów gry. Konsekwencja w grze pozwoliła w końcu na to, co dla faworyta najtrudniejsze w każdym meczu czyli napoczęcie przeciwnika. Dobrym rajdem z prawej strony boiska popisał się Włodarczyk wykładając piłkę na 6 metr.Tam problemy z wybiciem futbolówki dopadły obrońcę miejscowych z czego niezwłocznie skorzystał Siwek M., spokojnie lokując piłkę w siatce. Minęło raptem parę minut i zrobiło się 2-0. Rzut wolny z około 20 metrów zamienił na bramkę Siwek M., wykorzystując fatalne ustawienie bramkarza Zrywianki. Odpowiedź gospodarzy była błyskawiczna, seria błędów po naszej lewej stronie skończyła się bramką kontaktową i wydawało się, że wielce tym zmobilizowani gospodarze są w stanie sprawić niespodziankę. Dalsze minuty pokazały jednak, że był to tylko chwilowy, nomen-omen, zryw gospodarzy. Jeszcze przed przerwą po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i przedłużeniu piłki przez "Włodara" sami sobie wpakowali bramkę na 3-1 (bramkę przypisujemy Włodarowi). W drugiej połowie trener Targosz nakazał się lekko cofnać i czekać na okazje do kontry, było takich wiele, ponieważ akcje miejscowych bardzo szybko były rozbijane przez blok defensywny Batorego. W przekroju całego meczu Arek Mleko miał do czynienia z może 3-4 celnymi strzałami. Natomiast u nas z przodu szczęścia akurat tego dnia brakowało R.Strojkowi. Bez problemu dochodził do dobrych sytuacji strzeleckich, jednak umieścić piłkę w siatce udało mu się dopiero w ostatniej akcji meczu, po której to sędzia już nie wznawiał gry od środka odgwizdując koniec zawodów. Mimo słabszej gry niż na inaugurację z Orłem II drużyna Batorego w pewnym stylu zainkasowała 3 punkty, czym ucieszyła licznie zebranych kibiców z Woli B., a przede wszystkim Prezesa Iwulskiego, dla którego mecz ze Zrywem jest najważniejszym w sezonie :) Już w środę kolejna kolejka, w której ruszamy na bardzo istotny mecz do Zakrzowa-emocje będą tam gwarantowane, dlatego też wszystkich fanów kopaczy z Woli gorąco namawiamy do odwiedzenia obiektu Iskry i dopingowania Batorego.

Relacja by Siwy

Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google
URL:
HTML:

Komentarze

271 #1 strojko
dnia May 05 2010 10:31:14
Musicie przeczytac komentarz na stronie Zrywu... I koniecznie na nastepny mecz zmienic kolor "karoserii", oddac wszystkie pieniadze (komu?), zaczac grac z polotem, szybkoscia, fantazja, zamieszkac na Woli, przejsc kilka liftingow (i to nie tylko twarzy), nie dac sie nikomu motywowac (???), no i chyba przegrac z kretesem z druzyna ktora przez caly mecz oddaje 3 strzaly w kierunku bramki - to moze wtedy ktos nabierze szacunku dla pracy, ktora poczynilismy od poczatku tej zimy... Amen
271 #2 strojko
dnia May 05 2010 10:35:23
Pol-profesjonalisci w pol-profesjonalnym busie... Buhaaaahaaa!!!! A Robert Pobrotyn to co? Tez pol-profesjonalista? Tyle co on je, co czesze swoj sweterek...A tu taka zniewaga....Nie moge....

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.04
1,561,628 unikalne wizyty