Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Wielkie zwycięstwo w dziesiątkę!!!!
26.08.2007 - Zabierzów Bocheński - C-klasa / SeniorzyDąb Zabierzów Bocheński - BATORY Wola Batorska 1-2 (0-0)
Bramki : K. Kasprzyk, K. Siwek
Skład: A. Mleko - Kobylarz. Dąbroś, Łub(Siwek), Kołodziej - Król (Sowiński-ŻK), Frankiewicz, Sondel-ŻK, Wieczorek- Krom (K.Kasprzyk), P.Kasprzyk-(CZK).
W inaugurującej rozgrywki C-klasy kolejce drużynie Batorego Wola Batorska przyszło zagrać w Zabierzowie Bocheńskim z Dębem. Ekipa gospodarzy, która jescze rok temu występowała w B-klasie była w tym meczu faworytem jednak nasi zawodnicy postarali się o dużą niespodziankę.
W pierwszej połwie dominowała walka w środku pola. Z racji tego, że to mecz derbowy nikt nie odpusczał i walka była o każdą piłkę. Szybkie tempo ,akcja za akcją raz pod jedną raz pod drugą bramką spowodowały, że mecz był niezłym widowiskiem o czym przekonali się licznie zgromadzeni kibice. Kluczowym momentem meczu była 38 minuta kiedy to sędzia wyrzucił z boiska Piotrka Kasprzyka za nieparlamentarne słowa skierowane pod jego adresem. Od tego momentu Dąb przejał inicjatywę na boisku.
Po przerwie gospodarze cały czas byli w natarciu a drużyna przyjezdnych ograniczała się do rozbijania ich ataków i ewentualnie na grę z kontry. Około 65 minuty spełniły się marzenia zawodników Dębu. Nasz były zawodnik Grzesiek Pawełek strzelił główką w zamieszaniu pod naszą bramką po wykonaniu rzutu rożnego. Widząc to nasz trener dokonał zmian, które okazały się strzałem w dziesiątkę (weszli Siwek, Sowiński i wcześniej K.Kasprzyk). Po jednej z naszych kontr fantastycznym strzałem z ostrego konta popisał się Krzysztof Kasprzyk zdobywając wyrównującą bramkę. Po stracie bramki Dąb atakował ale nasze kontry były bardzo groźne. A to co się stało w 89 minucie napewno na długo zostanie w pamięci piłkarzy obu drużyn. Dzięki szarży na prawej flance Sowińskiego i centrze na 16 metr Krzysztof Siwek popisał się przepięknym strzałem w krótki róg. Bramkarz gospodarzy nie miał nic do powiedzenia przy tym strzale. Radość piłkarzy Batorego była nie do opisania. Po 4 doliczonych minutach sędzia Biernat zakończył mecz i pierwsze zwycięstwo Batorego w tym jakże prestiżowym meczu stało się faktem!
Zdjęcia - TABELA
| Poleć tego news'a | |
| Podziel się z innymi: |
|
| URL: | |
| HTML: |
Komentarze
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.


dnia August 30 2007 11:53:39