Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Wielkie zwycięstwo w dziesiątkę!!!!

Mecz26.08.2007 - Zabierzów Bocheński - C-klasa / Seniorzy

Dąb Zabierzów Bocheński - BATORY Wola Batorska 1-2 (0-0)

Bramki : K. Kasprzyk, K. Siwek

Skład:
A. Mleko - Kobylarz. Dąbroś, Łub(Siwek), Kołodziej - Król (Sowiński-ŻK), Frankiewicz, Sondel-ŻK, Wieczorek- Krom (K.Kasprzyk), P.Kasprzyk-(CZK).

W inaugurującej rozgrywki C-klasy kolejce drużynie Batorego Wola Batorska przyszło zagrać w Zabierzowie Bocheńskim z Dębem. Ekipa gospodarzy, która jescze rok temu występowała w B-klasie była w tym meczu faworytem jednak nasi zawodnicy postarali się o dużą niespodziankę.
W pierwszej połwie dominowała walka w środku pola. Z racji tego, że to mecz derbowy nikt nie odpusczał i walka była o każdą piłkę. Szybkie tempo ,akcja za akcją raz pod jedną raz pod drugą bramką spowodowały, że mecz był niezłym widowiskiem o czym przekonali się licznie zgromadzeni kibice. Kluczowym momentem meczu była 38 minuta kiedy to sędzia wyrzucił z boiska Piotrka Kasprzyka za nieparlamentarne słowa skierowane pod jego adresem. Od tego momentu Dąb przejał inicjatywę na boisku.
Po przerwie gospodarze cały czas byli w natarciu a drużyna przyjezdnych ograniczała się do rozbijania ich ataków i ewentualnie na grę z kontry. Około 65 minuty spełniły się marzenia zawodników Dębu. Nasz były zawodnik Grzesiek Pawełek strzelił główką w zamieszaniu pod naszą bramką po wykonaniu rzutu rożnego. Widząc to nasz trener dokonał zmian, które okazały się strzałem w dziesiątkę (weszli Siwek, Sowiński i wcześniej K.Kasprzyk). Po jednej z naszych kontr fantastycznym strzałem z ostrego konta popisał się Krzysztof Kasprzyk zdobywając wyrównującą bramkę. Po stracie bramki Dąb atakował ale nasze kontry były bardzo groźne. A to co się stało w 89 minucie napewno na długo zostanie w pamięci piłkarzy obu drużyn. Dzięki szarży na prawej flance Sowińskiego i centrze na 16 metr Krzysztof Siwek popisał się przepięknym strzałem w krótki róg. Bramkarz gospodarzy nie miał nic do powiedzenia przy tym strzale. Radość piłkarzy Batorego była nie do opisania. Po 4 doliczonych minutach sędzia Biernat zakończył mecz i pierwsze zwycięstwo Batorego w tym jakże prestiżowym meczu stało się faktem!


Zdjęcia
- TABELA

Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google
URL:
HTML:

Komentarze

35 #11 secret_girl
dnia August 30 2007 11:53:39
noooo nie pozostaje mi nic innego ja pogratulować historycznego zwycięstwa Z przymrużeniem oka

BRAWO ! Uśmiech

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Wygenerowano w sekund: 0.05
1,561,626 unikalne wizyty