Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Fatum Wilgi Golkowice

Mecz04.09.2011 - Niedziela - Swoszowice - SENIORZY/A-klasa

Wilga Golkowice - BATORY Wola Batorska 2-1 (0-1)

Bramki: Polański, Świąder - Ogórek.

Skład: Kuś (Ż.K.) - Bursa, Ogórek, Kolarz (Ż.K.), Suder - Kornio, Godyń T.(Ż.K.), Trybuch, Moskal (Gorycki D.), Włodarczyk(Ż.K.)(Ziółko), Strojek R. oraz Nawrot, Biernat W., Terczyński, Urbański, Strojek G.

Sedziowali: (Myślenice).

"W meczu na szczycie lepszy okazał się zespół z Golkowic, choć obaj trenerzy przyznali po meczu, że bliżej zwycięstwa byli goście. Obaj szkoleniowcy byli też zgodni w jednej kwestii, że arbiter prowadził zawody bardzo słabo. Goście zarzucają sędziemu, że nie uznał, ich zdaniem, prawidłowej bramki Strojkowi. Gospodarze mają poważniejszą uwagę, mianowicie ich zdaniem, po meczu bramkarz Batorego otrzymał czerwoną kartkę, a arbiter wpisał do protokołu tylko żółtą i odmówił wpisania uwagi w tej sprawie na życzenie kierownika Wilgi.
Prowadzenie objęli goście po strzale Ogórka z 25 metrów. Do remisu doprowadził Polański po krótko rozegranym rzucie wolnym z Jamką. Zwycięską bramkę zdobył zaś Świąder, który po akcji lewą stroną oszukał defensorów Batorego i ładnym strzałem lewą nogą ustalił wynik meczu."

Relacja by Dziennik Polski

Poleć tego news'a
Podziel się z innymi: Facebook Google
URL:
HTML:

Komentarze

227 #1 jaro T
dnia September 05 2011 21:14:00
Szkoda,że na różnych portalach internetowych przedstawili opis meczu ze strony klubu z Golkowic w którym mecz jest opisany tak jak pasuje gospodarzom tego meczu. Ciekawe dlaczego nikt nie wspomniał o bramce ,która powinna być dla nas uznana. Łysy strzela bramkę a oni nawet nie protestują po czym sędzia zaczyna swoje błaznowanie. Mecz na szczycie a na liniach kobieta i młody chłopak na których gdyby ktoś krzyknął głośniej to by się popłakali ze strachu i uciekli ! Nie lubię zwalać na sędziów ale jak kiedyś powiedział Świerczewski grając jeszcze w Koronie sędziowie byli " do dupy" ( http://www.youtube.com/watch?v=v5zLIX_u4Xc ) ! Szkoda ,że tych ludzi po takim meczu nikt nie bierze do odpowiedzialności, skasują pieniądze a za tydzień znów komuś zepsują mecz. Bo oni się do tego po prostu nie nadają
359 #2 bartezzz84
dnia September 05 2011 23:18:19
Ten mecz przegraliśmy na własne życzenie...zamiast dobić leżącego rywala -grać swoje i konsekwentnie rozmyć ich złudzenia o jakiejkolwiek zdobyczy punktowej przez niefrasobliwość ofiarowaliśmy im w prezencie 3pkt dając sędziemu(głównemu aktorowi tego spotkania) pole do popisu...co po zostawię bez komentarza!!!!
227 #3 jaro T
dnia September 05 2011 23:34:40
Bartek grać swoje ok i to robiliśmy, straciliśmy głupią bramkę na 1-1 ale strzeliliśmy na 2-1, której sędzia nie uznał. Po tej sytuacji na boisku rozpoczął się cyrk, na spalonego strach łapać bo nie wiadomo czy boczni podniosą chorągiewkę czy też strach im nie pozwoli a jeśli już podniosą to czy główny ich posłucha( kobieta raz pokazywała spalonego a ten puścił bo on lepiej ze środka widział) i tak rozbija się cała gra. Wkur..a mnie to ,że przedstawili nas na paru ważnych stronach ( futbol.org lub sportowetempo.pl) które dużo osób czyta jako płaczków ,którzy nie potrafią przegrywać. Dobrze,że chociaż w Dzienniku Polskim napisali obiektywnie
25 #4 bzikinio
dnia September 06 2011 23:58:36
http://www.meczyki.pl/pilkarze_vs_sedzia_,495,filmik.html


Tak powinni być potraktowani sędziowie po Niedzielnym Meczu UÅ›miech Szeroki uÅ›miech

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,561,696 unikalne wizyty