Aktualnie online
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox

Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Dotkliwa porażka juniorów w Grabiu

04.09.2013 - Środa - Grabie - JUNIORZY - II Liga
Wiślanka Grabie - BATORY Wola Batorska 6-1 (3-0)
Bramka: Michalec.
Skład: Gil - Rojewski P., Wyka, Biela, Wnęk - Soczewica, Gliński (46'Biernat J.), Znaj (65'Wysopal), Szydłowski - Michalec, Adamczak.
Sędziował: Ćwierz Ł.
Dobre pierwsze 15 min naszych juniorów. Po pierwszej straconej bramce zaczęły się niestety kłótnie itp. To spowodowało, ze mecz nie ułożył się po naszej myśli, i w konsekwencji tego padły niestety kolejne bramki. Honorowe trafienie zanotował Łukasz Michalec. Na pochwałę zasługuję postawa "młodszej" grupy zawodników (Gliński, Rojewski, Szydłowski, Soczewica) którzy mimo komentarzy swoich starszych kolegów potrafili rozegrać przyzwoite spotkanie. Rozmowa 'pouczająca' i wyciąganie dobrych wniosków nastąpiło po meczu. Mamy nadzieje, że teraz wszystko pójdzie w pozytywnym kierunku. Kolejny mecz ze u nas ze Startem Brzezie, także Panowie mobilizacja!
| Poleć tego news'a | |
| Podziel się z innymi: |
|
| URL: | |
| HTML: |
Komentarze
Dodaj komentarz
Oceny
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.


dnia September 04 2013 22:35:08
dnia September 04 2013 22:39:41