Aktualnie online
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox

Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Turniej Demczuka zakończenie rundy grupowej i pożegnanie z turniejem w grupie najsłabszej

06.01.2015 - Sobota - Kłaj - JUNIORZY - Turniej Demczuka
W ostatniej kolejce Turnieju Demczuka w fazie grupowej juniorzyy KS Batory grali z liderem Nadwiślanką Nowe Brzesko. W okrojonym skłądzie nasi chłopacy dzielnie walczyli strzelajac liderowi nawet bramkę. Oto wyniki i tabela:
- BATORY - Nadwiślanka 1-13, (bramka: Jasiołek).
Nasi grali w następującym składzie: Warzecha - Gliński, Jasiołek, Cygal.
Kolejność Tabeli gr. B po rozegraniu wszystkich meczów przedstawia się następujaco:
1. Nadwiślanka
2. Wawrzynianka
3. Wielicznka II
4. Dab. Zab. Boch.
5. BATORY
W kolejenej fazie (14.02.2015 r.) nasi juniorzy mieli grać w grupie o miejsca 13-17 z Piłkarzem Podłęże, Zrywem Szarów, Wieliczanką I i Startem Brzezie jednak z mniej lub bardziej poważnych powodów nie zebraliśmy 5 chłopaków do gry...
| Poleć tego news'a | |
| Podziel się z innymi: |
|
| URL: | |
| HTML: |
Komentarze
Dodaj komentarz
Oceny
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.


dnia February 20 2015 21:03:44