Aktualnie online
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox

Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Przygotowania do rundy rewanżowej sezonu 2015/2016

Od 12 stycznia 2016 r. KS Batory rozpoczął przygotwania do rundy wiosennej sezonu 2015/2016. W styczniu zajęcia odbywały się na hali w Szarowie oraz w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Woli Batorskiej. W lutym br. zajęcia odbywały się głównie na Orliku w Woli Batorskiej, a od marca trenowaliśmy już na boisku KS Batory. Przed rozpoczęciem rundy wiosennej nasza ekipa rozegrała następujące sparingi:
-24.01.2016 - z Wieczystą Kraków (porażka dużo do zera...) - sztuczne boisko na Hutniku,
-31.01.2016 - ze Złomexem II Branice - zwycięstwo 12-3 - Orlik w Woli Batorskiej,
-07.02.2016 - z Husarią Łapczyca - zwycięstwo 6-2 - sztuczne boisko na Hutniku,
-13.02.2016 - ze Sportowcem Modlniczka - porażka 12-13 - Orlik w Woli Batorskiej,
-21.02.2016 - z Orłem Cikowice - zwycięstwo 12-11 - Orlik w Woli Batorskiej,
-28.02.2016 - z Tęczą Słomiróg - remis 3-3 - boisko w Grajowie,
-06.03.2016 - z Górnikiem Siedlec - porażka 0-3 - boisko w Nieszkowicach Małych,
-13.03.2016 - ze Zrywem Szarów - porażka 1-5 - sztuczne boisko na Hutniku.
| Poleć tego news'a | |
| Podziel się z innymi: |
|
| URL: | |
| HTML: |
Komentarze
Dodaj komentarz
Oceny
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

