Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
grzes August 22 2014 23:49:45
juniorzy: trening we wtorek o 18.
franki August 22 2014 22:32:58
Nam też przykro że Ty i Owen w niedzielę nie możecie zagrać...
Dudek33 August 22 2014 18:37:29
Malina: jak Mi przykro z tego powodu Pokazuje język Szeroki uśmiech
hipek August 22 2014 10:24:16
o kur*a mac
Malina August 22 2014 04:27:31
mnie niestety nie będzie na pierwszych dwóch meczach z racji obowiązków służbowych.
grzes August 21 2014 22:27:45
juniorzy: zbiórka jutro (piątek) pod klubem o 16:00
cafar August 19 2014 02:11:41
je*ac puchary. W lidze zrobimy awans i kibice nam zapomna, ze szybko odpadlismy z Pucharów.
franki August 18 2014 22:54:06
Ciężko powiedzieć, że dobrze poszło jak nie było ponad półowę drużyny UÅ›miech Ja bym powiedział, że nie było tak źle UÅ›miech
Malina August 18 2014 21:42:52
było aż tak dobrze że dzień po meczu nikt wyniku nie poda żeby zawodnicy z Szarowa nas nie rozszyfrowali? Pokazuje jÄ™zyk
Malina August 18 2014 17:54:38
no nawet sobie jaj prosze nie robic;P
Boomerr August 16 2014 22:14:21
Pamiętajcie chłopaki że jutro, minimalny cel jaki musimy ośągnać to awans do następnej rundy UÅ›miech
grzes August 15 2014 16:03:09
Juniorzy: Trening we wtorek o 18:00. Mecz w piątek (22 sierpnia) o 17 ze Złomexem Branice
Malina August 14 2014 07:19:55
jak co roku od zwycięstwa Z przymrużeniem oka
Dudek33 August 13 2014 22:57:26
Ladnie startujecie z Liga 24.08 :]
hipek August 12 2014 22:55:12
mi akurat pasi Uśmiech
Malina August 12 2014 22:29:37
chcialbym zakomunikować,że będziecie sie musieli ze mną użerac i wkurwiać się na moją nieudolnośc przez conajmniej jeszcze jedną runde Pokazuje jÄ™zyk
franki August 11 2014 11:37:29
Inauguracja sezonu w niedzielę (24.08) o 17.30 w Szarowie. W najlbliższą niedzielę o 17.30 spotkanie Pucharowe z Wieliczanką w Wieliczce.
kris_8813 August 09 2014 21:41:37
Macie lesbijki w klubie? Szok
mlodywb August 09 2014 15:16:57
Kto zabierze mnie Piotrka i Pawla z Niepołomic ??
Malina August 09 2014 13:38:11
No i wkoncu jakies dobre info:-D
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,561,712 unikalne wizyty