Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
grzes July 20 2014 22:46:28
Juniorzy: trening w poniedziałek o 17
franki July 18 2014 15:59:54
Panowie Dorbud zmienił nam termin przywózki!!! materiały będą jutro (sobota) o 11.00. Kto da rady pomóc - zapraszamy!!! każda para rąk się przyda!
bartek July 18 2014 15:08:08
jakby poszło sprawnie pracowanie, to można by coś kopnąć przy okazji..
hipek July 17 2014 07:36:21
juniorzy tez macie wakacje tak ze na chwile mozecie tez pomoz
hipek July 16 2014 22:02:21
PANOWIE W PIATEK O 17-30 KTO MAZE NIECH PRZYJDZIE NA GODZINKE NA BATOREGO PRZYJEDZIE MATERIAL NA OCIEPLENIE SZATNI I MUSIMY ROZLADOWAC KAZDA PARA RAK SIE PRZYDA
grzes July 10 2014 23:43:53
Pierwszy trening juniorów w sobotę o 11 na Batorym.
hipek July 10 2014 22:32:21
22-go.pierwszy TRENING I ZACZNIE SIE KOPANIE
bzikinio July 10 2014 17:53:06
Lipa widzę więc trzeba na następny tydzień..
bartek July 10 2014 15:34:41
ja jestem chętny (i bezpośredni)
siwy_13 July 10 2014 15:17:48
jak są chętni to rezerwuję dziś u siebie na orliku 19.30-21.potrzeba tylko mi potwierdzić do 18,bo mogą się pojawić inni chętni
Malina July 10 2014 10:21:35
jaka zajebista retoryczna rozmowa "kopnąłby...kogo?...dziś" dziękuje cześć UÅ›miech
bzikinio July 10 2014 08:34:36
dziś UÅ›miech
hipek July 09 2014 18:01:11
kogo???? Z przymrużeniem oka
Malina July 09 2014 10:25:43
kopnąlby.
Boomerr July 08 2014 18:51:39
Panowie umawiamy się na jakąś gierkę na orlku?? w tygodniu kolo 19-20 ???
hipek June 27 2014 07:32:31
PANOWIE PRZYPOMNIENIE DZISIAJ SPOTKANIE ORGANIZACYJNO-SPRAWODAWCZE W KLUBIE GODZ 19-30. ORAZ PRZEDSTAWIENIE NOWEGO TRENERA.
bartek June 25 2014 14:46:01
Niestety rower poszedł w poniedziałek. Chyba ze interesuja Cie działki?
siwy_13 June 25 2014 14:43:23
biorę!dorzuć ten rower co znalazłeś i będzie pińcet zł na okrągło.wieczorem ubijamy deal?
bartek June 25 2014 14:13:53
sprzedam słuchawki: http://allegro.pl/sluchawki-panasonic-rp -htf600-i4327545494.html cena do negocjacji.
wara June 25 2014 11:35:01
Zostawiłem ostatnio słuchawki panasonic w klubie. Znalazł je ktoś może?
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,562,154 unikalne wizyty