Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
siwy_13 August 09 2014 13:19:31
To są jaja.Ja nie jadę - odchodzę.
franki August 09 2014 12:51:05
Panowie transport jednak we własnym zakresie. Jeden bus w naprawie drugi ma papiery dorabiane. Kto może wziąć auto. I lesbijki z klubu na sparing. Powodzenia!
hipek August 09 2014 10:28:18
oj niemam chyba tw. numeru to moj 503500224 to napisz cos ... bomber jak tylko wsstane o 4-30 to napisze Uśmiech
cafar August 09 2014 02:11:23
Franiu zobacze jak w nastepnym tygodniu pracuje.. Hipek masz do mnie numer zeby sms puscic o ktorej mecz? Maniek treningi zawsze wtorek czwartek o 19. Kolego gdzie profesjonalizm? Smutek
Boomerr August 08 2014 23:17:21
Hipek, nastepnym razem to napisz sms o meczu ale tak o 4.30 bo 6.30 to zdecydowanie za pozno dla wielu z nas Szeroki uśmiech
mlodywb August 08 2014 17:03:02
Jestem
hipek August 08 2014 07:35:23
SPARING PIERWSZEJ SOB.GODZ 17-00 W ISKRA.Z ZBIORKA 16-00 POD BATORYM
franki August 07 2014 17:20:46
Wczoraj w barażu z Tramwajem wygrał Złomex 1-5, więc to Branice zostają w okręgówce. Oznacza to również, że Iskra Zakrzów jednak pozostaje w A-klasie. Gratulujemy obu druży
grzes August 05 2014 15:19:37
wtorek, czwartek o 19
Malina August 05 2014 15:14:48
kiedy trening pierwszej?
grzes August 04 2014 18:27:47
Juniorzy: dzisiejszy trening odwołany. zapraszam w środę o 18.30. A w czwartek o 19 sparing z seniorami
franki August 04 2014 01:25:54
A kiedy bedziesz dał radę?
cafar August 04 2014 00:51:41
ja dalej nie dam rady podbic;/
franki August 03 2014 10:01:19
Elegancko! Górnik Siedlec. Juniorzy też mile widziani .
Malina August 03 2014 09:55:59
A z kim ten sparing? Czy to jakas niespodzianka? :-D
hipek August 02 2014 15:44:37
przyjdz
mlodywb August 02 2014 00:56:07
Moge podbic na sparing ? Uśmiech
hipek August 01 2014 19:21:54
bdb informacja!!!!!!!!
ROJU14 August 01 2014 13:06:50
I to jest dobra informacja!
Malina August 01 2014 09:34:48
będe na sparingu Z przymrużeniem oka
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,561,726 unikalne wizyty