Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
grzes May 22 2014 12:36:26
kolejne zmiany: mecze według terminarza w ten wekeend. http://ppnwieliczka.pl/index.php?option= com_content&task=view&id=1227&Itemid=34
grzes May 20 2014 23:33:25
juniorzy: zbiórka przed meczem w sobote o 13.15 pod klubem !
Lysiwo May 20 2014 17:31:44
panowie seniorzy z powodu dużej ilości nieobecności dzisiejszy trening połączony z treningiem juniorów o godzinie 18
Jedrek May 20 2014 17:29:32
Jestem tylko we czwartek.
ROJU14 May 20 2014 13:59:03
mnie tez dziś na 95% nie będzie ale w czwartek jestem na bank
Yanek May 20 2014 12:22:57
Ja dziś nie dam rady trenować- praca. We czwartek będę jak zdążę z pracy
bartek May 20 2014 09:07:07
w tym tygodniu na trening dam radę przyjść tylko we czwartek
Malina May 20 2014 06:29:10
jak dla mnie bomba.
franki May 20 2014 00:25:13
Nie ma zmiany terminu najbliższego meczu seniorów. (gramy w niedzielę)
Lysiwo May 19 2014 21:10:02
seniorzy trening we wtorek i czwartek o 19 ej
Dudek33 May 19 2014 19:24:16
Kiedy trenujemy??!
grzes May 19 2014 15:42:22
Juniorzy trening we wtorek o 18
Malina May 17 2014 20:01:17
ja osobiscie wole zeby została niedziele. w sobote na 90% mnie nie ma.
franki May 17 2014 11:06:24
Przełożenie meczu zwłaszcza drużyny "Goście", nie jest takie proste. jest to w trakcie załatwiania. na dzień dzisiejszy 50 na 50.
Dudek33 May 16 2014 18:43:23
A czy mecz w nastepny weekend jest przelozony z niedzieli na Sobote?
franki May 16 2014 17:59:21
jest decyzja podokregu. Seniorzy też nie grają w ten weekend
Malina May 16 2014 17:05:26
właśnie byłem na boisku. nie nadaje się do gry.
franki May 16 2014 15:32:33
JUNIORZY: Wasza kolejka (młodzieżowa) już mam informacje że odwołana. Czekamy na decyzję podokregu odnośnie seniorów
Lysiwo May 15 2014 17:58:13
Panowie seniorzy po konsultacji z Hipkiem odwołuje dzisiejszy trening. Widzimy się w sobotę bez względu na pogodę o 16.30
bzikinio May 15 2014 16:20:25
Seniorski chyba też...?
Wygenerowano w sekund: 0.10
1,561,760 unikalne wizyty