Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
grzes May 15 2014 15:48:12
trening juniorski odwołany
grzes May 14 2014 00:41:46
juniorzy trening w czwartek o 18
bartek May 13 2014 09:07:49
niestety nie dam rady być we czwartek na treningu
Lysiwo May 11 2014 23:32:09
Dziękuję tym którzy dziś się zjawili bo bez was nie byłoby dziś meczu. Bez komentarza pozostawiam resztę...
tomala13 May 10 2014 22:38:38
Nie będzie mnie w niedzielę z powodu meczu młodzików Iskry.
hipek May 10 2014 01:15:47
warszawa warszawa cwks legia je**na KU**A!!
franki May 09 2014 22:00:46
SENIORZY: mecz z Nadwiślanką w niedzielę o 17.00. JUNIORZY: Sławek Wyka jednak pauzuje za 4 ŻK
Malina May 09 2014 19:41:32
Kiedy jest mecz wkoncu?
bzikinio May 08 2014 15:31:15
Będe Szeroki uÅ›miech
grzes May 08 2014 14:48:13
przyjdzcie na 19. Zagramy jakiś mały sparing juniorzy vs seniorzy, albo sie podzielimy UÅ›miech
Dudek33 May 08 2014 13:34:52
Czy trening sie dzis odbedzie? Czy jak to ostatnio jest beda 4-5 tych samych osob???!
Dudek33 May 06 2014 20:18:01
Skandal !
Malina April 28 2014 23:30:12
niestety nie bedzie mnie jutro na treningu z racji obowiązków służbowych.
tomala13 April 28 2014 14:55:30
Na prośbę mojej przyszłej małżonki w tygodniu poprzedzającym wesele ODPUSZCZAM obecność w zajęciach i meczach.
franki April 27 2014 21:30:03
ja tego niezrobiłem, a też uważam to za ważne info UÅ›miech
hipek April 27 2014 16:34:35
Szeroki uśmiech
Yanek April 27 2014 14:07:46
Dla mnie tez nie zrozumiale czemu ten wpis zostal usuniety. Gratuluje dobrego wyniku seniorzy
Malina April 27 2014 13:58:03
czemu usunięto wpis o teściach Hipka...przeciesz to ważne info Szeroki uÅ›miech
Lysiwo April 26 2014 23:57:32
Panowie dzięki za fantastyczną walkę. Dziś to ja przepraszm za zachowanie. We wtorek trening o 19. Tak ma walczyć Batory.
mlodywb April 26 2014 18:59:56
Juniorzy ! Gwiazda brzegi vs Batory Wola Batorska 1:8 Brawo panowie ! Szeroki uśmiech
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,561,783 unikalne wizyty