Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
grzes February 18 2014 12:35:29
juniorzy w środę zbiórka na sparing o 19.45 pod klubem. W czwartek trening o 17 w gimnazjum
hipek February 18 2014 11:48:51
Wyjazd na dzisiejszy SPARING 17-30 jest BUS
dady February 17 2014 23:39:44
Na Szablowskiego w Krakowie.. Najlepiej skontaktuj się z trenerem
franki February 17 2014 23:17:36
a nie we czwartek? bo mi nic nikt nie mówił i chyba nie ma busa... i gdzie wógole?
tomala13 February 17 2014 22:12:48
coś więcej????
dady February 17 2014 14:19:19
Sparing we wtorek o 19:00
ROJU14 February 17 2014 13:12:48
co ze sparingiem?
franki February 15 2014 22:15:51
Panowie mamy jednak jutro busa. Zbiórka 13.00 . Odjazd 13.15
franki February 15 2014 10:53:48
Trener nalega abyśmy na miejscu byli na 14.20.Zbiórka i wyjazd najpóźniej 13.30. Prośba, aby każdy kto może wziął auto, żeby nie było że 15 osób ma się zmieścić do 2 aut
franki February 14 2014 16:33:22
sparing w niedzielę (16.02) o godzinie 15.00 na Nadwiślanie w KRK. Transport prawdopodobnie niestety jeszcze we własnym zakresie (urlop kierowcy).
hipek February 14 2014 16:14:32
HALA DZISIAJ ODWOLANA 4 OSOBY TO ZAMALO
dady February 14 2014 13:42:52
Będę
ROJU14 February 14 2014 12:45:04
Kto dziś będzie?
bartek February 14 2014 12:28:08
Nie dam rady dziś być na treningu, ostatnio odbiłem sobie stopę.
bzikinio February 11 2014 17:40:36
Do biegania po boisku z piłką? Szeroki uÅ›miech
Lysiwo February 10 2014 16:46:33
Panowie oczywiscie prosze zabrać obuwie do biegania na wtorek
grzes February 10 2014 14:41:13
Juniorzy: trening jutro na sali gimnastycznej w gimnazjum o 16.30
Boomerr February 09 2014 21:46:12
zjawie sie i pokaze pare sztuczek z piłką dla zawodników UÅ›miech
franki February 09 2014 20:43:48
w niedziele z sygneczowem, tydzień później wieliczanka. była mowa jeszcze o sportowcu modlniczka, a co dalej - pytać trenera.
Lysiwo February 09 2014 19:27:59
Panowie nastepny trening we wtorek o 19 na boisku. Prosze o wiekszą frekwencje bo narazie to szału nie ma a przypominam że w niedziele 1 sparing.
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,561,800 unikalne wizyty