Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
tomala13 February 09 2014 16:32:37
Czy mamy jakąś rozpiskę sparingów kiedy gdzie i przeciwnik?
franki February 06 2014 16:03:38
Panowie tak jak Tomala pisze poniżej w najbliższy weekend sparingu póki co nie ma. Sygneczów za tydzień w niedziele o 15.00 na Nadwiślanie
tomala13 February 06 2014 10:28:00
W niedzielę Sygneczów gra w Myślenicach i to nie z nami Franku skoryguj to
Malina February 04 2014 10:29:14
Panowie mnie niestety najprawdopodobniej nie bedzie przez najbliższe 3 tygodnie..wyjazd sluzbowy.
Lysiwo February 03 2014 16:59:28
Panowie trening jutro o 19.30 przepraszam za zmiane ale muszę zostać dłużej w pracy.
Yanek February 02 2014 20:59:00
Ja odpadam we wtorek bo mam dobę w pracy.
Lysiwo January 31 2014 23:55:44
Panowie trening we wtorek o 18.30. Prosze zabrać obuwie do biegania.
hipek January 31 2014 22:03:10
o kt, trening na batorym?
hipek January 29 2014 08:03:15
TAK JEST Z przymrużeniem oka
Lysiwo January 29 2014 00:26:01
W planie jest 7 sparingòwa a 1 mecz ligowy planowany jest na ostatni weekend marca
Lysiwo January 29 2014 00:24:14
Panowie 1 oficjalny trening zostaje przełożony na wtorek. W piątek w szarowie jeszcze luźna gierka ale od przyszłego tygodnia ostro zabieramy sie do pracy.
Boomerr January 24 2014 02:34:17
chętnie się zabiore Panie z Toba UÅ›miech
franki January 24 2014 00:41:46
boomer ja mam jeszcze wolne miejsce
grzes January 23 2014 21:19:04
Juniorzy. Sparing z Szarowem w sobotę. Zaczynamy o 10. Zbiórka po klubem o 9.30
Boomerr January 23 2014 16:53:24
z kim mógłbym sie zabrac na halę??
grzes January 18 2014 14:07:24
Zryw Szarów - Batory Wola Batorska 6:7 Zapraszam na trening w czwartek o 17 do gimnazjum.
Lysiwo January 17 2014 22:44:59
Panowie jak nic się nie zmieni to 1 trening planuje na 31 stycznia na hali w szarowie. Zapraszam wszystkich!!!
grzes January 13 2014 21:31:52
Juniorzy: W sobotę {18.01) o godzinie 10 mamy sparing z Szarowem na ich hali.
grzes January 09 2014 11:19:33
Juniorzy: Zapraszam na treningi co czwartek o godzinie 17 do gimnazjum w Woli Batorskiej. Treningi odbywać się będą na sali gimnastycznej. Zaczynamy od 16 stycznia
franki December 31 2013 00:38:28
Nastepna hala 10 stycznia. od lutego trener zapowiedział wznowienie treningów
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,561,826 unikalne wizyty