Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki November 29 2013 13:19:17
ja nie wiem co na to hipek Uśmiech
bartek November 29 2013 11:18:15
a ja mogę przyjechać, czy już jest ustalone 12 osób i koniec? UÅ›miech
hipek November 29 2013 11:04:36
jakby ktoś niemial czym jechać malina ma miejsce, czekac na niego na ruskim pod sklepem o 17-10
Malina November 28 2013 23:00:55
ja mam czym jechac ale nie wiem jak tam dojechac wiec jakby co to pojechałbym poprostu za wami UÅ›miech
hipek November 28 2013 12:59:26
jeszcze zenek jest tak ze na dzień dzisiejszy 12stu
hipek November 28 2013 08:27:14
ja biore farbe i 2 perdalkow jak ktoś niema czym jechać trzeba prostu się zdzwonić i tyle
Boomerr November 27 2013 23:12:30
żadne wynalazki
Malina November 27 2013 22:49:29
a ustawiamy sie jakos pod klubem czy cos? Uśmiech w celu zabrania sie autami Uśmiech
hipek November 27 2013 22:48:37
i sa 2 jeszcze perdalki czyli11 tak ze bomber niekabinuj tam jakiś wynalazkow
hipek November 27 2013 22:27:20
kogo??
Boomerr November 27 2013 20:31:24
ja zalatwie moze 3 osoby, napisze jak bede wiedzial, jedna mam na 99%
hipek November 27 2013 18:41:21
dady i bystry jeszcze to jest 9 pasi jeszcze 3 żeby 3 składy były,wlasnie k....komputery i narkotyki racja bomber ZÅ‚ość Szeroki uÅ›miech
dady November 27 2013 18:32:08
Raczej będę
Boomerr November 27 2013 18:10:41
nie bomber!! tylko boomerr Pokazuje język co to k... za czasy ze sie grac w pilke mlodzierzy niechce?? pewnie komputery i narkotyki
Malina November 27 2013 17:55:53
brakuje 3 najmniej Uśmiech
hipek November 27 2013 16:49:48
narazie jest aro,roju,bomber, bronek,franek,ja, malina
Malina November 27 2013 15:19:04
no to ja czekam do jutra wieczora na jakies oficjalne info i najwyżej popier*ole edukacje Pokazuje jÄ™zyk
franki November 27 2013 14:04:13
tyle to myśle ze się spokojnie uzbiera.
Malina November 27 2013 13:11:53
Panowie dajcie znac do jutra ile osob sie zebrało..jak sie uzbiera kolo 10 to i ja sie zerwe ze szkoly Z przymrużeniem oka
hipek November 26 2013 21:33:50
yanek a kopa w jaja bys niechcial czasem?!
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,561,824 unikalne wizyty