Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki November 20 2013 19:53:57
Są jeszcze chętni, bo rano muszę dać znać czy bierzemy już od tego piątku
bartek November 20 2013 19:45:39
Mnie w ten piątek nie ma w okolicy niestety UÅ›miech
Dudek33 November 20 2013 17:35:11
W ten Szeroki uśmiech tj 22.11 Pokazuje język
franki November 20 2013 12:55:58
Panowie: Udało się załatwić na halę w Szarowie w piątek od 18 do 19.30 (nie ma terminów od 21). Pytanie czy już od najbliższego piątku czy dopiero za tydzień?
tomala13 November 19 2013 18:47:42
No niestety tak mamy balon godzina 15 do 16:30
Malina November 19 2013 17:59:03
byle nie o 15 Uśmiech
tomala13 November 19 2013 13:12:21
panowie juniorzy i seniorzy kto chętny na czwartek pokopac z MAN na puszczy ?
siwy_13 November 16 2013 22:18:20
no to pomysł upadł.rezerwuję chłopakom ze Staniątek
Boomerr November 16 2013 17:35:14
Ja bede
siwy_13 November 15 2013 23:51:35
proponuję 15 w niedzielę i czekamy czy 12 osób się uzbiera
bzikinio November 15 2013 19:42:00
Dobry pomysł UÅ›miech
Boomerr November 15 2013 18:39:27
o ktorej godzinie ??
siwy_13 November 15 2013 11:37:54
a ja proponuję gierkę w weekend u mnie na orliku.w niedzielę ma być 11 stopni,więc w sam raz
tomala13 November 13 2013 19:06:12
MAN na Puszczy jutro odwołany
Boomerr November 13 2013 00:42:06
mnie obojętne gdzie, byle cos pograc i dotrzymac tradycji halowej Pokazuje jÄ™zyk
franki November 13 2013 00:07:35
Tylko ta pora taka wcześna bo z pracy się nie wyrobi... Boomerze planujemy tej zimy Halę LO w N-ce. Może się uda...
Boomerr November 12 2013 23:14:44
Kiedy jaka hala w Szarowie
tomala13 November 12 2013 18:54:24
Zapraszam dajcie tylko znać
Malina November 12 2013 18:14:54
jeśli ktoś jeszcze sie zbierze to ja sie pisze na to Z przymrużeniem oka
tomala13 November 12 2013 11:50:52
Seniorzy i juniorzy zapraszam na czwartek na 15:00 do 16:30 na balon na Puszczy na gierke z chopokami z MAN dajcie znać czy ktoś będzie
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,561,861 unikalne wizyty