Aktualnie online

· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
mlodywb October 21 2013 23:59:30
Juniorzy brawo za walkę. Mobilizacja z taka gra runda wiosenna jest nasza !
grzes October 20 2013 17:18:36
Juniorzy: trening w piątek o 18
Lysiwo October 19 2013 22:11:05
Lidze. Brawo jeszcze raz brawo. Mati wracaj do zdrowia.
Lysiwo October 19 2013 22:08:58
Zgadam się z hipkiem w 100 %. Panowie dzieki jeszcze raz za realizacje założeń przedmeczowych. A mòwiłem na odprawie że jeśli zagramy tak jak pierwsze mecze to jesteśmy w stanie wygrać z każdym w tej
hipek October 19 2013 21:05:58
SUPER PANY DZIS BYLA WALKA I ODRAZU EFEKT WIDOCZNY JAJKA BYLY TYM RAZEM NA MIEJSCU Z przymrużeniem oka
Izajash October 19 2013 19:22:26
Juniorzyska też
Malina October 19 2013 12:44:51
nie mów juniorki bo to mało groźnie brzmi...juniorzyska Szeroki uÅ›miech
grzes October 19 2013 01:27:12
juniorków tez?
hipek October 19 2013 00:59:48
ciekawe po jaka kur..e?!
franki October 19 2013 00:24:07
Panowie sezon się wydłuża o dwie kolejki...
grzes October 18 2013 22:20:27
Juniorzy: zbiórka na mecz o 10 w niedziele
hipek October 18 2013 19:34:54
II-ga sprawa od następnego sezonu który zlapie kartke(żt,czerw.) za dyskusje,pyskowanie SAM będzie placil !zamiast grac to więcej gadamy!a z sedzia nie wygrasz za hu.a!
hipek October 18 2013 19:30:26
PANOWIE NA JUTRO WSZYSCY PRZYNIOSIMY WSZYSTKIE STROJE JAKIE MAMY!(CALE KOMPLETY)MUSIMY SKOMPLETOWAC DOKUPIC EWENTULALNIE W PRZERWIE ZIMOWEJ NO NOWY SEZON.
Malina October 17 2013 11:17:52
dzisiaj trening 18.30. Prosiłbym o wieksza frekwencje zeby przynajmniej Ci co mają ochote potrenować mieli ku temu okazje.
hipek October 16 2013 09:47:00
Dobrze gadacie panie Malina Złość
Malina October 16 2013 00:07:26
panowie po ostatnich dwoch meczach powinien byc czas na samokrytyke..ale malo jest tych co chce sie bic w piers;]
hipek October 15 2013 21:33:08
i tu wyniki sa takie z takim podejściem to szalu nie będzie z gdovia zas 5 w dupe!!!
Malina October 15 2013 20:50:25
no panowie szacun..3 osoby na treningu;]
hipek October 15 2013 20:29:25
musze z arkiem ustalić godzine
Dudek33 October 15 2013 18:53:57
Ja wypadam z treningów jak i z gry na 2 tyg minimum :/
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,562,195 unikalne wizyty