Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Yanek October 08 2013 12:48:21
Ja jadę z roboty więc mogę się chwilę spóźnić
sova90 October 08 2013 06:47:33
wczoraj nie zdazylem dac znac ale niestety nie bedzie mnie ani dzis ani w czwartek na treningu :[ wczoraj na caly tydzien robota mi sie wjeba..
Malina October 08 2013 06:29:15
trening najprawdopodobniej dzisiaj. jeszczce bedzie na stronce info o ktorej.
grzes October 07 2013 16:15:52
kiedy trenują seniorzy?
grzes October 06 2013 23:01:01
Juniorzy: nie odpuszczamy i trenujemy w środę o 18.30
franki October 05 2013 12:32:54
Panowie nie może tak być że jedne i te same osoby sprzątają i te same piorą ! Czy jak posiedzicie np oglądając mecz to też później w pokoju zostawiacie po sobie bałagan? Ludzie opamiętać się!
grzes October 04 2013 22:11:11
Juniorzy: zbiórka na mecz o 12.45. Nie zapomnijcie sprzętu i legitymacji. Gramy na 100 %
grzes October 04 2013 22:02:47
panowie, 20 chłopa na treningu i nikt się nie pofatygował aby wyprać spodenki z getrami. Więc kompletu stroju na jutro brak..
bartek October 04 2013 14:52:36
A w szatni chlew jakby było 50...
ROJU14 October 04 2013 12:56:05
Prawie 20 było Pokazuje jÄ™zyk
bzikinio October 03 2013 18:37:11
Popieram Arka wpis Z przymrużeniem oka
Dudek33 October 03 2013 17:25:22
2 nie bedzie wiec reszta w Liczbie 20 os ma byc w Takim razie na treningu Uśmiech do zooobaczenia o 18.30
grzes October 03 2013 17:10:02
ja też nie dam rady dziś trenować. przeziębienie
Yanek October 03 2013 14:20:13
Nie będzie mnie na treningu. Praca
grzes October 02 2013 22:04:23
JUniorzy: obowiązkowy trening w piątek o 18.30
tomala13 October 02 2013 15:51:10
Nie ma mnie w tym tygodniu i w weekend.. wesele na Pomorzu POWODZENIA!
Malina October 01 2013 22:33:52
następny trening czwartek 18.30
Malina October 01 2013 18:04:57
info potwierdzone..19.00
bzikinio October 01 2013 17:03:36
a nie o 19? Uśmiech
grzes October 01 2013 16:18:12
wydaje mi sie ze dzis, o stalej porze, 18.30
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,562,472 unikalne wizyty