Aktualnie online
· Gości online: 3
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Malina
October 01 2013 16:12:10
seniorzy kiedy trenuja?
grzes
October 01 2013 12:48:00
Juniorzy: trening w środę o 18.30. Obecność obowiązkowa
bartek
October 01 2013 09:41:27
Wielkie dzięki za życzenia i za uświetnienie naszej uroczystości! 

Lysiwo
September 29 2013 23:58:33
Panowie dziękuję tym którzy dzis dotarli na mecz. Szkoda ze nie było nas wiecej bo wynik napewno nie byłby tak wysoki.
sova90
September 28 2013 17:32:47
nie poinformowalem wczesniej :*
sova90
September 28 2013 17:31:30
Trenerze oraz Panowie z druzyny ja jutro odpadam
rozwalilo mnie choróbsko jakies
na trningu tez z tego powodu mnie nie bylo, myslalem ze sie wykóruje na mecz ale jest gorzej jeszcze
sorki ze
rozwalilo mnie choróbsko jakies
na trningu tez z tego powodu mnie nie bylo, myslalem ze sie wykóruje na mecz ale jest gorzej jeszcze
sorki ze
grzes
September 27 2013 21:52:33
Juniorzy: zbiórka w niedziele o 10 w klubie.
hipek
September 27 2013 21:31:36
Tylko z Lamborghini liter 

bzikinio
September 27 2013 20:00:58
Malinka litr wystarczy czy mam więce kupić i przyjść do ciebie żeby cię wyleczyć 

Malina
September 27 2013 19:32:37
niestety najprawdopodobniej nie bedzie mnie w niedziele..angina.
Lysiwo
September 27 2013 16:41:53
panowie zbiórka w klubie o 14.40 w niedzielę.
franki
September 27 2013 13:23:57
JUNIORZY: Panowie przyłóżcie się dzisiaj do treningu, żeby nie było tak jak ostatnio!!! Przed wami dwa ważne mecze: z Wiarusami i z Dębem. Z Wiarusami punkty są do ugrania! MOBILIZACJA!!!
Lysiwo
September 26 2013 18:30:26
Panowie trening normalnie na boisku o 18.30. Poprowadzi go R. Bursa
ROJU14
September 26 2013 17:40:08
Jest dzis trening?
grzes
September 25 2013 21:37:10
Juniorzy : trening w piątek o 18.20
Lysiwo
September 24 2013 16:01:13
Panowie dzisiejszy trening zostaje odwołany.
Nie ma na razie orlika spotykamy się w czwartek na boisku o 18.30. Przekażcie wiadomość wszystkim.
Dudek33
September 24 2013 13:07:56
O której trening?
tomala13
September 23 2013 21:34:06
dziś na treningu juniorów dwóch piłkarzy
bzikinio
September 23 2013 14:54:13
Widziały pany wyniki A klasy
Nie ma lipy 
Nie ma lipy 
Znaju17
September 23 2013 11:15:02
Mnie również nie będzie .
