Aktualnie online

· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Malina October 01 2013 16:12:10
seniorzy kiedy trenuja?
grzes October 01 2013 12:48:00
Juniorzy: trening w środę o 18.30. Obecność obowiązkowa
bartek October 01 2013 09:41:27
Wielkie dzięki za życzenia i za uświetnienie naszej uroczystości! Szeroki uÅ›miech
Lysiwo September 29 2013 23:58:33
Panowie dziękuję tym którzy dzis dotarli na mecz. Szkoda ze nie było nas wiecej bo wynik napewno nie byłby tak wysoki.
sova90 September 28 2013 17:32:47
nie poinformowalem wczesniej :*
sova90 September 28 2013 17:31:30
Trenerze oraz Panowie z druzyny ja jutro odpadam Smutek rozwalilo mnie choróbsko jakies Smutek na trningu tez z tego powodu mnie nie bylo, myslalem ze sie wykóruje na mecz ale jest gorzej jeszcze Smutek sorki ze
grzes September 27 2013 21:52:33
Juniorzy: zbiórka w niedziele o 10 w klubie.
hipek September 27 2013 21:31:36
Tylko z Lamborghini liter Szeroki uśmiech
bzikinio September 27 2013 20:00:58
Malinka litr wystarczy czy mam więce kupić i przyjść do ciebie żeby cię wyleczyć Pokazuje jÄ™zyk
Malina September 27 2013 19:32:37
niestety najprawdopodobniej nie bedzie mnie w niedziele..angina.
Lysiwo September 27 2013 16:41:53
panowie zbiórka w klubie o 14.40 w niedzielę.
franki September 27 2013 13:23:57
JUNIORZY: Panowie przyłóżcie się dzisiaj do treningu, żeby nie było tak jak ostatnio!!! Przed wami dwa ważne mecze: z Wiarusami i z Dębem. Z Wiarusami punkty są do ugrania! MOBILIZACJA!!!
Lysiwo September 26 2013 18:30:26
Panowie trening normalnie na boisku o 18.30. Poprowadzi go R. Bursa
ROJU14 September 26 2013 17:40:08
Jest dzis trening?
grzes September 25 2013 21:37:10
Juniorzy : trening w piątek o 18.20
Lysiwo September 24 2013 16:01:13
Panowie dzisiejszy trening zostaje odwołany. Nie ma na razie orlika spotykamy się w czwartek na boisku o 18.30. Przekażcie wiadomość wszystkim.
Dudek33 September 24 2013 13:07:56
O której trening?
tomala13 September 23 2013 21:34:06
dziś na treningu juniorów dwóch piłkarzy
bzikinio September 23 2013 14:54:13
Widziały pany wyniki A klasy Pokazuje jÄ™zyk Nie ma lipy UÅ›miech
Znaju17 September 23 2013 11:15:02
Mnie również nie będzie .
Wygenerowano w sekund: 0.09
1,562,206 unikalne wizyty