Aktualnie online
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox

Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Przegrana jedynki w Niegowici

23.08.2015 - Niedziela - Niegowić - SENIORZY - B-klasa
Zieloni Niegowić - BATORY Wola Batorska 4-0 (2-0)
Skład: Wartak - Paliński, Łub (Ż.K.), Dąbroś, Rojewski A. (Ż.K.) - Szewczyk, Biernat K., Sądel (Ż.K.), Mazur M. (Ż.K.) - Misiewicz (55'Biernat M.), Sowiński.
Sędziował: Grochal G., ?, ?.
Mecz po poważnych kontuzjach dwóch naszych zawodników kończyliśmy w 10-tkę. Gromkie podziękowania dla tych zawodników, którzy nie stawili się na zbiórce czy nie przyjechali na mecz...
Inauguracyjna porażka seniorskiej rezerwy

23.08.2015 - Niedziela - Branice - SENIORZY II - C-klasa
Złomex II Branice - BATORY II Wola Batorska 3-1 (0-1)
Bramka: Krom.
Skład: Gil - Kozicki D., Frankiewicz, Stasiak, Michalik - Kozicki K., Bystrowski, Koza, Chytkowski - Krom (75'Warzecha), Dobrowolski.
Sędziował: Rusinek.
Po 4 latach nastąpiła reaktywacja drużyny rezerw Batorego (głównie za sprawą sporej ilości juniorów kończących wiek w tej kategorii). W debiucie przyszlo nam się zmierzyć z rezerwą Złomexu Branice.
Mecz rozpoczął się dosyć szczęśliwie bo już w 5 minucie porowadziliśmy po wypracowaniu i pewnym egzekwowaniu rzutu karnego przez "żywą legendę" A. Kroma :). Po objęciu prowadzenia nastawiliśmy się bardziej na grę z kontry. Niestety w około 60 minucie Złomex II wyrównał, po strzale prawie z linii końcowej z około 6 metrów. W około 75 minucie po rzucie rożnym i nieupilnowaniu zawodnika gości tracimy drugą bramkę. W ostatnich 10 minutach - chcąc wyrównać - ruszyliśmy bardziej do przodu. Niestety nie udało się nic strzelić. A w ok. 88 minucie - po odkryciu się - straciliśmy trzecią bramkę. Solidna gra jak na pierwszy raz. Brawa za walkę. Będzie tylko lepiej.
Przygotowania do rundy jesiennej sezonu 2015/16

Ekipa naszych seniorów w ramach przygotowań rozegrała dwa sparingi i jeden mecz w Pucharze Polski
Wyniki przedstawiają się następująco:
02.08.2015 - BATORY - Raba Książnice 4-5 (3-1), bramki: Michalec 3, testowany,
08.08.2015 - Tęcza Słomiróg - BATORY 2-2 (1-0), bramki: Łub, Biernat K.,
15.08.2015 - Błękitni Bodzanów - BATORY 6-0 (0-0) - mecz w ramach Pucharu Polski...
Udział BATORIANS w turnieju Orlika na Woli Batorskiej

W dniu ??.07.2015 cześć naszyhc zawodników prywatnie uczestniczyła jako Batorians w Turnieju rozgrywanym na Orliku w Woli Batorskiej. Nasze chłopaki zajęli ostatecznie 3 miejsce w półfinale ulegając póżniejszemu zwycięzcy turnieju drużynie Zrywu Szarów występującą pod inną nazwą. Nasi grali w składzie: Wartak, Gorycki D., Łub, Dąbroś, Gajewski, Król, Celary, Michalec, Baran.
Podsumowanie sezonu 2014/2015

Z pewnością sezon 2014/2015 należał do jednych z najgorszych w nowożytnej historii KS BATORY. Obie sekcje (A-klasowi seniorzy i II-ligowi juniorzy) ostatecznie zanotowały spadek do nizszych lig rozgrywkowych. Powodów do chluby nie ma. Trzeba przyjąć to "na klatę" i walczyć w nowym sezonie o jak najlepsze lokaty.
SENIORZY
Po rundzie jesiennej sezonu 2014/2015 sytuacja seniorów była tragiczna. Po 13 kolejkach zajmowaliśmy ostatnie miejsce w tabeli A-klasy z dorobkiem zaledwie 6 punktów. Czym było to spowodowane - trudno jednoznacznie stwierdzić. Na pewno nie pomógł fakt, że przed sezonem opuściło nas kilku kluczowych zawodników - przede wszystkich dwójka podstawowych bramkarzy (Wnęk M. - wyjazd zagraniczny, Mleko - zmiana barw klubowych). Pewnie ostateczne odejście dotychczasowego sponsora i prezesa (a co za tym idzie dodatkowych środków finansowych) również dało się we znaki. Napewno nie pomagało również podejście części zawodników do kwestii treningów. Piłka nozna jednak już nie takie beznadziejne historie "widziała", a zawodnicy i Zarząd mimo wszystko wierzyli, że można jeszcze uratować A-klasę. Wiosna oprócz meczu u siebie z Wilgą Golkowice wyglądała od strony wyników całkiem dobrze. Na 3-4 kolejki przed końcem po raz pierwszy pojawiła się szansa wydostania się ze strefy spadkowej. Niestety, na własne życzenie zaprzepaściliśmy tą szansę - meczem w Zakrzowie, a przede wszytskim u nas z Węgrzcanką - w niewiarygodnie frajerski sposób go przegrywając (do 80 minuty grając w przewadze prowadziliśmy 1-0 by ostatecznie przegrać 1-2). Po kilku latach solidnej A-klasowej piłki w kolejnym sezonie zagramy w B-klasie...
JUNIORZY
Sekcja juniorów po rundzie jesiennej zajmowała dobre 10 miejsce w tabeli II ligi. Niestey przerwa zimowa i runda wiosenna wyglądała tragicznie. Zawiesznie dwóch podstawowych zawodników przez Podokręg, zaprzestanie treningów i gry kilku zawodników a podczas rundy rewanżowej poważne kontuzje (złamania) dwóch zawodników spowodowały, że ostatnie kolejki juniorzy grali mecze w 7-10 zawodników. Wyniki tych meczów jak i całej rundy były oczywiste do przewidzenia. Ostatecznie przedostatnie miejsce w tabeli II ligi spadek do niższej klasy rozgrywkowej.
Z racji małej ilości juniorów Zarząd pod koniec lipca 2015 r. podjął decyzję o wycofaniu ich z rogrywek III ligi. Na ich miejsce zgłoszono do C-klasy rezerwy BATOREGO (połowa juniorów i połowa seniorów).
Rozpoczynamy przygotowania do nowego sezonu
Od wtorku tj. 28.07.2015 r. ruszamy z treningami i przygotowaniami do rundy jesiennej sezonu 2015/2016. Trenujemy we wtorki i czwartki o 18.30. Serdecznie wszystkich chętnych zapraszamy!!!
Juniorzy w Sułkowie w 10,5...

20.06.2015 - Sobota - Sułków - JUNIORZY - II Liga
Contra Sułków - BATORY Wola Batorska 7-2 (4-0)
Bramki: Warzecha, Wysopal.
Skład: Rojewski - Dobrowolski, Wnęk, Wysopal, Gliński - Kozicki D. (Ż.K.), Kozicki K., Koza (Ż.K.), Wieczorek - Michalec, Warzecha.
...Partykowi życzymy powrotu do zdrowia po złamaniu!...
Zwycięstwo z liderem na otarcie łez

13.06.2015 - Sobota - Wola Batorska - SENIORZY - A-klasa
BATORY Wola Batorska - Targowianka Targowisko 3-2 (3-0)
Bramki: Król, Perdał Piotr 2.
Skład: Wartak - Gorycki D., Dąbroś, ..., Biernat M. - ..., Mazur M. (Ż.K.), Biernat K. (60'Misiewicz), Król - Perdał Piotr, Baran.
Sędziowali: Grochal R., Tylek, Kiszka.
...

