Aktualnie online
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox

Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Wyjazdowy sukces seniorów w Winiararch

11.04.2015 - Sobota - Winiary - SENIORZY - A-klasa
Sparta Winiary - BATORY Wola Batorska 0-3 (0-0)
Bramki: Maliński 56', 64'(k), Sądel 74.
Skład: Wartak - Gorycki D., Dąbroś, Prochwicz, Rojewski A. - Mazur M.(86'Król), Biernat K. (83'Biernat M.), Maliński, Biernat W. - Perdał Pio. (46'Sądel), Michalec (46'Strojek) oraz Sowiński, Szewczyk.
Sędziowali: Rusienk, ?, ?.
...
Wielkanocne zwycięstwo seniorów!

04.04.2015 - Sobota - Wola Batorska - SENIORZY - A-klasa
BATORY Wola Batorska - Wilga Kożmice Wlk. 3-1 (1-1)
Bramki: Michalec 7', Perdał Pio. 49', Sowiński 89'.
Skład: Wartak - Gorycki D., Dąbroś, Łub (CZ.K.), Rojewski A. - Michalec (22'Gorycki G.), Biernat K. (70'Biernat W.), Maliński (83'Król), Mazur K., Mazur M. - Perdał Pio (68'Sowiński) oraz Biernat M.
Sędziowali: Tylek J., Grochal R., Malicki A.
Nasi w tym meczu wykazali się dużym zaangażowaniem i ambicją. Każdy walczył od pierwszej do ostatniej minuty. Dosyć szybko bo już w 7 minucie objęliśmy prowadzenie po zejściu ze skrzydła "Młodego" i precyzyjnym strzale z około 16 metrów. Po tej bramce nieco więcej z gry mieli goście, jednak na nasze szczęście nic z tego nie wynikało. A i nasi zawodnicy mieli kilka dobrych sytaucji bramkowych. Nasza solidna defesywa niestety nawaliła w 42 minucie. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Wilgę Koźmice Wlk. nasi wybili piłkę na około 25 metr. Tam jednak dopadł do piłki niepilnowany defesor gości i dosyć nieskomplikowanym strzałem wyrównał wynik meczu.
Po przerwie nasi znowu dosyć szybko objęli prowadzenie. Uruchomiony długim podaniem A.Rojewskiego Piotrek Perdał nie zmarnował sytuacji sam na sam i w 49 minucie Batory ponownie objął prowadzenie. Goście podrażnieni coraz śmielej atakowali. Na domiar złego w 66 minucie Łukasz Łub za akcję ratunkową (cielesne wytrącenie przeciwnika z równowagi) otrzymał czerwoną kartkę i przez ostatnie 29 minut goście grali w przewadze. Naszym jednak udało się utzrymać wynik do końca, a w jednej z ostatnich akcji Sowiński Wojtek podwyższył na 3-1 dla Batorians.
Nieudana wiosenna inauguracja seniorów

21.03.2015 - Sobota - Wola Batorska - SENIORZY - A-KLASA
BATORY Wola Batorska - Zryw Szarów 1-3 (0-1)
Bramka: Mazur M.
Skład: Wartak - Prochwicz, Łub, Sądel (66'Gorycki G.), Gorycki D. - Mazur M., Biernat K. (55'Perdał Piotr), Maliński, Mazur K. (70'Szewczyk) - Michalec (66'Sowiński), Biernat W. oraz Biernat M.
Sędziowali: Nowak P.L., Broś, Chmielewski.
...
Pierwszy sparing juniorow

17.03.2015 + Wtorek + Orlik Sledziejowice + JUNIORZY + Sparing
Sledziejowce + KS BATORY Wola Batorska
W pierwszym swoim sparingu wiosna 2015 roku nasi juniorzy ulegli rowiesnikom ze Sledziejowic, grajacym na codzien w III lidze. Nasi grali w skladzie Rojewski P., Wyka, Testowany, Wnek Mac., Michalec, Testowany oraz Jasiolek, Testowany, Testowany.
Ostatni sparing w Wegrzcach Wielkich

15.03.2015 - Niedziela - Węgrzce Wlk. - SENIORZY - Sparing
Start Brzezie - BATORY Wola Batorska 3-2 (0-1)
Bramki: Mazur K., Mazur M.
Skład: Wartak - Gorycki D., Prochwicz, Szewczyk, Rojewski - Lub, Sadel, Malinski, Mazur M. - Michalec, Perdal Pio. oraz Mazur K., Sowinski, Krol, Biernat K., Biernat Mac., Biernat W.
Spparingowa porażka z Partyzantem Dojazdów

07.03.2015 - Sobota - Węgrzce Wielkie - SENIORZY - Sparing
BATORY Wola Batorska - Partyzant Dojazdów 2-5 (2-1)
Bramki: Michalec, Biernat Krz.
Skład: Wartak (46'testowany) - Prochwicz, Dąbroś, Rojewski A, Gorycki D. - Gorycki G., Biernat Krz., Sądel, Biernat M. - Sowiński, Michalec oraz Łub, Król, Koza, Wieczorek.
Progres w kolejnym sparingu

28.02.2015 - Sobota - Węgrzce Wlk. - SENIORZY - Sparing
Contra Sułków - BATORY Wola Batorska 3-3 (1-2)
Bramki: Biernat K., Sądel, Szewczyk.
BATORY: Testowany - Gorycki (Wysopal), Dąbroś, Łub (Wieczorek), Prochwicz - Gorycki G., Biernat K. (Szewczyk), Sądel, Król (Wyka) - Sowiński (Michalec), Perdał Piotr.
W drugim naszym sparingu gra wyglądała już lepiej niż w Brzegach. Szybko objęliśmy prowadzenie 0-2. Niestety między 40 a 60 minutą przez własne błędy przegrywaliśmy 3-2. Mimo, iż mecz kończyliśmy w 10-tkę remis dla Batorego uratował piękną bramką na 3-3 Miro Szewczyk.
Porażka seniorów w pierwszym wiosennym sparingu

22.02.2015 - Niedziela - Brzegi - SENIORZY - Sparing
Gwiazda Brzegi - BATORY Wola Batorska 4-0 (1-0)
BATORY: Testowany - Gorycki D. (60'Sowiński), Dabroś, Mazur M., Rojewski A. - Król (46'Biernat M.), Testowany (60'Frankiewicz), Biernat K., Biernat W. - Michalec, Sowiński (46'Wnęk Mac.).
Słabo wypadła nasza drużyna w pierwszym meczu na boisku w Brzegach. Brakowało w tym sparingu kilku ważnych graczy naszego zespołu, ale to nie jedyny powód takiej - a nie innej - gry w naszym wykonaniu. O ile pierwsza połowa ciut lepsza, o tyle w drugiej było już tylko kiepsko. Nie wnikając w szczegóły - wiele pracy przed nami, bo mamy nad czym pracować.
Turniej Demczuka zakończenie rundy grupowej i pożegnanie z turniejem w grupie najsłabszej

06.01.2015 - Sobota - Kłaj - JUNIORZY - Turniej Demczuka
W ostatniej kolejce Turnieju Demczuka w fazie grupowej juniorzyy KS Batory grali z liderem Nadwiślanką Nowe Brzesko. W okrojonym skłądzie nasi chłopacy dzielnie walczyli strzelajac liderowi nawet bramkę. Oto wyniki i tabela:
- BATORY - Nadwiślanka 1-13, (bramka: Jasiołek).
Nasi grali w następującym składzie: Warzecha - Gliński, Jasiołek, Cygal.
Kolejność Tabeli gr. B po rozegraniu wszystkich meczów przedstawia się następujaco:
1. Nadwiślanka
2. Wawrzynianka
3. Wielicznka II
4. Dab. Zab. Boch.
5. BATORY
W kolejenej fazie (14.02.2015 r.) nasi juniorzy mieli grać w grupie o miejsca 13-17 z Piłkarzem Podłęże, Zrywem Szarów, Wieliczanką I i Startem Brzezie jednak z mniej lub bardziej poważnych powodów nie zebraliśmy 5 chłopaków do gry...

