Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki March 13 2015 10:26:01
LIPA... Mecz w najbliższą niedzielę jednak o 15.30.
bartek March 12 2015 19:29:44
Ja nie dam rady byc w niedzielę na sparingu
grzes March 12 2015 19:14:29
Seniorzy: Sparing w niedziele o 15 w Węgrzcach z Brzeziem
grzes March 09 2015 11:41:12
Treningi: Wtorek 19 na boisku Czwartek 19 orlik
grzes March 06 2015 17:37:25
mecz jutro (sobota) o 12:30 z Dojazdowem na bocznym boisku w Węgrzcach Wielkich. Zbiórka pod klubem o 11:30 Gramy w swoich strojach
Boomerr March 06 2015 15:39:04
to jak wkoncu z tym meczem jutro? pozatym ja nie dam rady byc od poczatku, a mam wszystkie piłki, warto zeby ktos je ode mnie dzis zabrał!!!!
grzes March 05 2015 09:53:33
Trening dziś na orliku o 19
Boomerr March 03 2015 19:18:57
Nawet Kamil W. zwany Bramkarzem Batorego ma się na treningu pojawic Szeroki uÅ›miech
trener March 02 2015 19:00:07
Juniorzy, oczywiście również mile widziani
grzes March 02 2015 13:20:03
Potwierdzam. Treningi we wtorek i czwartek na orliku na Woli Batorskiej o 19
hipek March 02 2015 07:21:14
Wtorek czwartek orlik na wb. 19:00 ale jeszcze ma to zostac potwierdzone dzisiaj grzesiek .g napiszr jak sie dowie
ROJU14 March 02 2015 01:06:37
Kiedy trening?
trener February 27 2015 19:10:02
Contra Sułków Z przymrużeniem oka
Dudek33 February 27 2015 13:06:19
A z kim sparing? Z przymrużeniem oka wpadne obejrzec Szeroki uśmiech
trener February 27 2015 11:38:42
seniorzy+ chętni juniorzy: Sparing w sobotę o 12.30 na bocznym boisku Węgrzcanki, zbiórka pod klubem o 11.30, lub o 12.00 na miejscu
grzes February 26 2015 11:35:12
Zawodnicy. Dzisiejszy trening o 19 na sali lub na orliku. O 19 trener zadecyduje w którym miejscu
grzes February 23 2015 21:06:35
o 21 w NC, a w czwartek o 19 orlik u nas
Boomerr February 23 2015 19:25:52
O której i gdzie jest trening jutro?
trener February 19 2015 10:46:35
Seniorzy - sparing w Brzegach niedziela g. 12.00, trening dziś o 19.00 orlik WB
Boomerr February 18 2015 16:59:45
OK. dziękuje Prezesie
Wygenerowano w sekund: 0.08
1,561,654 unikalne wizyty