Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki February 18 2015 16:06:36
Sparing w Brzegach na boisku Gwiazdy w niedzielę ok. godz. 14.00 ale godzina jeszcze może się zmienić (zależne m.in. od aury).
Boomerr February 18 2015 13:49:52
o której jest mecz w sobotę??
Yanek February 17 2015 09:14:45
Ja niestety odpadam w tym tygodniu bo we wtorek i czwartek mam nocki
trener February 16 2015 15:31:26
Seniorzy - treningi w tym tygodniu: wtorek sala Niepołomice 21.00, czwartek orlik WB 19.00
franki February 12 2015 15:48:15
21 marca ruszają rozgrywki
grzes February 11 2015 22:39:31
Seniorzy: Jutro orlik na Woli o 19:00
grzes February 10 2015 12:09:28
Juniorzy: Dzisiejszy trening odwołany z powodu małej ilości "zawodników"
Boomerr February 09 2015 20:43:07
o k#$!, i Roju będzie, trzeba to zapisać w kalendarzu UÅ›miech
grzes February 09 2015 10:07:33
Wtorek 21 NC
ROJU14 February 08 2015 22:55:44
kiedy trening?
grzes February 08 2015 17:23:19
Juniorzy: Trening we wtorek o 19
grzes February 04 2015 15:59:05
Seniorzy + Juniorzy: Jutro (czwartek) o 18:30 trening na orliku na Woli Batorskiej
grzes January 30 2015 23:09:14
Juniorzy: trening we wtorek o 18:30 w szkole podstawowej na WB
grzes January 27 2015 12:40:20
Juniorzy: Dziś o 18.30 trening na sali w Szkole Podstawowej
siwy_13 January 22 2015 16:20:12
jak ktoś dziś potrzebuje to ja jadę autem i mam wolne miejsca.jestem tylko pod kom
franki January 22 2015 11:42:53
Panowie - przypominam dzisiaj o treningu o godz. 18.00 w Podłężu.
bronek January 20 2015 20:29:22
Wybiera się ktoś dzisiaj na trening z WB i ma miejsce w samochodzie? Z przymrużeniem oka
Yanek January 19 2015 20:44:56
Mnie też nie ma- praca
bartek January 19 2015 16:29:28
Nie dam rady być na treningu we wtorek, ponieważ choruję.
franki January 13 2015 14:01:58
SENIORZY: Przypominam, iż ruszamy dzisiaj z treningami. Hala N-ce o godz. 21.00 .
Wygenerowano w sekund: 0.05
1,561,654 unikalne wizyty