Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Boomerr
December 03 2014 12:11:20
super, kto jeszcze?? junorzy mile widziani, kazdy zreszta. proponuje 14 w niedziele!!!! w podlezu jak nam Siwy udostpeni
Malina
December 03 2014 11:20:40
ja kopne.
Boomerr
December 03 2014 09:32:54
To więc jak z tym ORLIKIEM?? zbierzmy się?? trzeba jeszcze z 8 osób
hipek
December 02 2014 07:32:40
taaa baterie to robimy przed meczem taka r 1.l %%
Yanek
December 01 2014 21:27:28
To R22 to jakiś rozmiar baterii?
hipek
December 01 2014 18:42:25
ja jade na R.22!
Boomerr
December 01 2014 15:14:18
Panowie, w niedziele zagralibysmy w piłe na ORLIKU np w Podłężu gdyby nam Siwy udostępnił, czy nie macie jaj bo zimno?
grzes
November 20 2014 11:18:54
Juniorzy. Obowiązkowe zebranie drużyny w sobotę o 14 w klubie.
franki
November 14 2014 00:15:59
Boomberze w sobotę zakończenie sezonu, więc chyba nie ta niedziela.
Boomerr
November 09 2014 20:18:16
jako że sezon już zakonczony, chciałem zaproponować gierkę, za tydzien w niedziele na orliku kolo 13-14?? kto by był chętny??
grzes
November 07 2014 21:26:22
Juniorzy zbiórka na mecz o 10 w niedziele !
grzes
October 31 2014 00:38:08
juniorzy zbiórka na mecz o 9.45 w niedziele
franki
October 30 2014 23:38:24
Panowie w niedziele na juniorach i seniorach robimy FOTO
Boomerr
October 30 2014 11:30:13
ooo
następni co kariery za granicą nie zrobili, i teraz wracają do polskiej ligi 
następni co kariery za granicą nie zrobili, i teraz wracają do polskiej ligi 
franki
October 29 2014 20:23:47
To elegancko. Jakbyście jeszcze zdążyli się pokazać jutro na treningu od 18.30 to by było Bosko! 

kris_8813
October 28 2014 20:01:17
Oczywiście że 2
ale tylko niestety jak narazie na dwa weekendy 
ale tylko niestety jak narazie na dwa weekendy 
franki
October 28 2014 15:53:14
No to się niezmiernie cieszymy. A ileż Flamandów czy Walonów nam wraca, Jeden czy dwóch? 

kris_8813
October 27 2014 22:42:25
30.10.2014 przyjeżdża wzmocnienie z Belgii
Więc 2.11 musicie wygrać 
Więc 2.11 musicie wygrać 
franki
October 26 2014 23:20:52
Panowie w piątek o 7.00 na WB msza za śp. K. Łysika z naszej intencji. Kto da radę proszę o obecność.
hipek
October 23 2014 07:18:24
chopacy trening normalnie 18-30 a w niedziele mecz w WEGRZCACH o 15-00 JEDZIEMY SWOIMI ZBIORKA 13-30
