Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki January 09 2015 16:31:43
Juniorzy: Kolejny mecz Turnieju Demczuka gracie 24.01.2015 w kłaju z Nadwiślanką o 8.50
hipek January 08 2015 11:39:10
nie Uśmiech
Yanek January 07 2015 16:08:39
Niuńka?
hipek January 06 2015 11:49:31
Szokno jaja piekne Z przymrużeniem oka
franki January 06 2015 01:07:36
Zgadnijcie czyj to wczoraj zaszłyszany cytat: "Hipuś śni mi się po nocach" ... UÅ›miech
franki January 01 2015 02:22:34
Łysiwko dzięki za pamięć! PANOWIE wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
hipek December 31 2014 16:23:42
SZCZESLIWEGO 2015!!
Lysiwo December 28 2014 00:35:04
Szczęśliwego Nowego Roku dla klubu sercu mi bliskiemu. Powodzenia Panowie caly czas jestem z wami i trzymam kciuki zeby przyszly rok byl lepszy!
franki December 25 2014 22:23:25
Wesołych Świąt!
hipek December 25 2014 10:28:29
Wesolych..........
Dudek33 December 24 2014 19:09:54
Panowie: Wesołych bombek, złotych trąbek, Anielskiego włosia i pieczeni z łosia. Makowca z sosnowca, rolady z szuflady I udanej Pasterki bez żadnej usterki Szeroki uÅ›miech Wesołych Świąt UÅ›miech
franki December 23 2014 13:47:31
Przypominam - dzisiaj o 21 hala
franki December 09 2014 17:12:40
Przypominam: dzisiaj startujemy z halą! Niepołomice, podstawówka, co wtorek o 21.00!
grzes December 06 2014 19:13:27
Juniorzy: trening na sali gimnastycznej w Woli Batorskiej w poniedziałek o 20
Boomerr December 06 2014 18:39:35
mysle ze 10-12 sie uzbiera.
Malina December 06 2014 18:09:58
Dobrze by było wiedzieć ile będzie ludu.. Czy opłaca się jechac
siwy_13 December 06 2014 14:06:15
Również zapraszam!jak potrzeba to mam 4 wolne miejsca
Boomerr December 05 2014 22:54:35
Drodzy Batorians. wszystkich chętnych zapraszamy w niedziele o 14 na orlika w podłężu, gdzie odbędzie sie gierka, kazdy oczywiscie mile widziany, nawet Ty Dziadek
Boomerr December 03 2014 16:33:19
ale dla Ciebie moze byc za zimno Pokazuje język
Dudek33 December 03 2014 15:27:36
Jestem :]
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,561,687 unikalne wizyty