Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
bzikinio September 24 2012 17:09:24
Wtorek trening B klasa 18:30 zaskoczmy się frekwencją.
bzikinio September 23 2012 20:04:53
Niech się Adamski pocieszy trochę Szeroki uÅ›miech
bzikinio September 23 2012 20:03:37
Trenujmy panowie dwa razy w tygodniu! Jak ktoś słyszał ich komentarz po gwizdku 'Wreszcie' To oznacza że cieszą się jak by nie wygrali z nami od 10 lat!
bzikinio September 23 2012 20:02:43
Jak każdy do końca da z siebie 120% to spokojnie można walczyć o góre!
bzikinio September 23 2012 20:00:50
Biegać,walczyć,zapierdala
ć! ten mecz nie oznacza że jesteśmy słabi.. Mieli wiecej szczęścia i sędziego.. :/ Do końca jeszcze sporo meczy.
SpartaWiniary September 22 2012 23:40:32
Sparta Winiary - Wilga Golkowice 1-1 Trampkarze
tomala13 September 21 2012 18:48:33
no w remizie na woli
dady September 21 2012 17:37:38
II drużyna dziś trenuje?
franki September 21 2012 00:20:20
w sprawozdaniu jest inny wynik
WieliczankaWieliczka September 20 2012 23:17:35
TRAMPKARZE: NADWIŚLANKA NB - RAJSKO 8-2
franki September 20 2012 19:17:03
masz Trenerze dobry materiał UÅ›miech
siwy_13 September 20 2012 11:48:05
trampki.Piłkarz-Gwiazda 15-1 UÅ›miech w składzie 9-cio osobowym Szeroki uÅ›miech
franki September 20 2012 00:08:42
jutro
WieliczankaWieliczka September 19 2012 22:21:03
Są może wyniki trampkarzy z dzisiejszego dnia ?
Izajash September 19 2012 19:50:21
trapkarze 1:3 wieliczanka
SpartaWiniary September 19 2012 19:43:00
Sparta Winiary - Contra Sułków 7:0
franki September 17 2012 16:43:12
Dzięki za wynik
WieliczankaWieliczka September 17 2012 16:25:54
Trampkarze : Wilga Golkowice - Wieliczanka Wieliczka 3-8
franki September 17 2012 14:32:19
Trening II we środę o zwykłej porze. Skład teraz ustala G.Pawełek. W srodę również wyjazdowe mecze Trampkarzy i seniorów w PP.
grzes September 17 2012 12:41:56
kiedy trenujemy? b-paka
Wygenerowano w sekund: 0.08
1,562,403 unikalne wizyty