Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Dudek33 October 02 2012 17:37:52
no godz 17 to smiech na sali! i widze ze trenerzy sie ciagle zmieniaja choc inaczej bylo ustalone wczesniej!!
hipek October 02 2012 17:15:05
bo komus sie chyba pojobalo o 17-00 trening to trampkarze moga miec wiekszosc chyba do 17-00to zapier..la
franki October 02 2012 10:34:18
Juniorzy gracie dalej - byłem pytać wczoraj w związku. Ale jeszcze jeden walkower i koniec (mecz z dębem zaliczono jako rozegrany).
franki October 02 2012 10:32:56
Czemu trening był tak wcześnie? ja dopieor przed 6 byłem w domu z pracy...
WieliczankaWieliczka September 30 2012 23:14:20
Trampkarze: Wieliczanka-Sygneczów 7-3
Juniorek September 30 2012 12:22:03
Nie wziął ktoś czasem po meczu B klasy żółtej bluzy ?? leżała w budzie
Izajash September 29 2012 21:32:09
co dalej z juniorami?
bzikinio September 29 2012 20:42:22
Bklasa.. Trening Poniedziałek 17:30 i miejmy nadzieję że niektórzy po dzisiajszej przegranej wezmą sobie do serca że sytuacja jest nieciekawa i przyjdą ;]
UltraS September 29 2012 19:06:36
Trampkarze: Batory Wola Batorska 3 - 0 KS Rajsko( Walkower )
Anathol September 29 2012 00:28:51
dzięki UÅ›miech
franki September 29 2012 00:20:00
zaleglosci uzupelnione. mecz Trampkarzy o 12.00. zbiorka o 11
Anathol September 28 2012 23:24:18
o której jest jutro mecz trampkarzy ??
bzikinio September 28 2012 16:36:35
Era laptopów jest ;]
kris_8813 September 28 2012 11:47:07
To że powinieneś się kurować w łóżku a nie na kompie siedzieć Szeroki uÅ›miech
bzikinio September 27 2012 22:50:55
A co to ma wspólnego z facebookiem? o.O
WieliczankaWieliczka September 27 2012 22:26:52
Jaki wynik meczu trampków Rajsko-Gwiazda Brzegi ?
kris_8813 September 27 2012 20:56:32
a na facebooku masz siłę siedzieć... Pokazuje jÄ™zyk
bzikinio September 27 2012 18:56:19
Panowie mnie nie będzie bo jestem lekko przeziębiony a widzicie jaka jest pogoda :/
bzikinio September 25 2012 22:36:52
Czwartek Trening godzina 18 B klasa Uśmiech
franki September 24 2012 22:42:16
JUNIORZY: w związku ze środowym meczem Pucharu Polski Sen.gracie swój mecz zCzarnochowicami na wyjezdzie!!! Panowie zbierzcie bo to może być Wasz ostatni występ! (3 walkower=automatyczne wykluczenie z
Wygenerowano w sekund: 0.09
1,562,417 unikalne wizyty