Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
stilic14 September 02 2012 17:33:35
2 liga trampkarzy : wilga golkowice-contra 4-3 , jak juniorzy dzis??
bzikinio September 01 2012 20:41:48
WALCZYĆ, BIEGAĆ I SIĘ STARAĆ A JAK NIE TO WYP*ERDA*AĆ !
franki September 01 2012 01:04:37
TRAMPKARZE: w sobotę pierwszy Wasz mecz. Zbiórka o 9:45!
franki August 28 2012 20:13:20
ogólnie juz jest.na meczu dostaniecie wydrukowane pelne termianrze. natomiast an stronie postaram sie do konca tygodnia was uzueplnic
koza August 28 2012 20:09:02
Czy jest gotowy terminarz Trampkarzy?
Dudek33 August 28 2012 16:26:15
JUTRO WYJAZD NA MECZ BATOREGO CZYLI "B" PAKI O GODZ 16.00 BUSEM.
hipek August 26 2012 16:20:09
TRENING 'B' PAKI PONIEDZIALEK 18-30
franki August 25 2012 11:35:36
Trampkarze: zgoda i transport od Prezesa jest! Jutro o 11.00 zbiórka na sparing w Podłężu
franki August 25 2012 10:28:05
JUNIORZY: dzisiaj rozpoczęcie sezonu meczem z Wilgą Koźmice o 15.00 u nas. TRAMPKARZE: jeśli prezes da zgodę i transport wyjazd na sparing do Podłęża w niedzielę o 11.00.
siwy_13 August 25 2012 00:07:16
w imieniu Piłkarza Podłęże zapraszam na sparing w ndz 12 u nas
UltraS August 24 2012 21:14:03
Co z niedzielnym meczem trampkarzy ?
franki August 23 2012 23:06:26
Trenig juniorów i trampkarzy jednak jest jutro tj. piątek
franki August 23 2012 19:19:29
Chyba dziś jest. Wilga Koźm. nie zgodziła się na przesuniecie meczu. Podobnie chyba będzie odnośnie Sparty Wianiry...
Kuba1374 August 23 2012 15:32:08
Trening trampkarzy dziś czy jutro ??
bartek August 22 2012 14:19:15
Trening 'B' czwartek 18-45
mlodywb August 22 2012 14:12:34
Witam kiedy trening b klasy ?? Szeroki uśmiech
franki August 20 2012 22:04:37
chyba jutro o 17.00 trampkarze i juniorzy prawdopodobnie razem...trampkarze prawdopodobnie sparing w niedziele z pilkarzem podleze
koza August 20 2012 21:51:49
Są treningi trampkarzy?
franki August 17 2012 15:42:54
TRAMPKARZE: Rozpoczęcie sezonu zaplanowane jest na 01.09.2012. Wkrótce terminarz.
franki August 17 2012 15:41:38
JUNIORZY: Wasze rozgrywki ruszają niby za tydzień,ale ponoc już wycofały się 4 ekipy, więc chyba wszystko rozpocznie się później (ma być ustalany nowy terminarz).Spadek już nie grozi...
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,562,398 unikalne wizyty