Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
slaby September 17 2012 11:47:01
Kto ustalał skład,widać odrazu zmiany,ale dalej nie grają ci co trenują
slaby September 17 2012 11:46:28
Kto ustalał skład,widać odrazu zmiany,ale dalej nie grają ci co trenują
Anathol September 15 2012 13:44:36
Nadwiślanka Nowe Brzesko 7:0 Batory Wola batorska trampkarze
hipek September 12 2012 22:05:24
piatek'18-30
grzes September 12 2012 21:41:32
B-paka. Trenujemy coś w tym tygodniu jeszcze?
franki September 11 2012 13:27:34
JUNIORZY: Wojtek Siwek może już w jutrzejszym meczu zagrać (był zawieszony na 3 mecze tj. Wolni, Wilga G., Gdovia).
wara September 10 2012 22:45:22
JUNIORZY: jutro trening o 17!!
aikon0707 September 10 2012 21:13:38
zagraly same gwiazdy te co kasuja najwiecej i chcby nie mieli jednej nogi to i tak ustawiacz Uśmiech desydnuje ich do na boisko
bzikinio September 10 2012 10:36:57
Niestety Ziółko Z przymrużeniem oka
franki September 09 2012 23:00:06
juz jestes adm.
wara September 09 2012 22:52:29
franki sprawdz PW
Ziolo September 09 2012 22:06:26
ty nie mow ze odpadasz rumun ;/
SpartaWiniary September 09 2012 18:41:53
Sparta Winiary - KS Rajsko 2:2
bzikinio September 06 2012 17:45:15
Dzięki chłopaki za ciekawe 3 lata kopania w B i A klasie UÅ›miech Sukcesów! Z przymrużeniem oka
siwy_13 September 06 2012 11:40:13
hahahaha
franki September 05 2012 13:09:15
W.Siwek w pt na 17.30 ma się stawić do związku z kierownikiem drużyny... zobaczcie komunikat.
franki September 04 2012 22:31:36
TRAMPKARZE: Jutro zbiórka o 14.30 zbiórka!!!(jakby trzeba było to zwolnienia do szkoły się załatwi). O 15.30 mecz z Piłkarzem Podłęże.
Izajash September 04 2012 21:03:00
juniorzy 2:0 w dupe.
franki September 03 2012 21:56:52
JUNIORZY: Przypominam ze jutro gracie mecz ligowy w Kłaju. Zbiórka jutro o 16.00 !!!
UltraS September 02 2012 21:49:33
Juniorzy 5 - 1 w plecy.
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,562,396 unikalne wizyty