Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
bzikinio
July 05 2012 17:03:50
A Miejscowy wygnany też może? 

Dudek33
July 05 2012 15:17:59
Brachy z B-klasy dzis zaczynamy treningi !! godz 19.00 BOISKO. Juniorzy ktorzy pokonczyli wiek Juniora rowniez Mile Widziani.
franki
July 05 2012 00:16:44
Jutro o 19.00 trening sen.II. chetnych zapraszamy (jun.)
wara
July 01 2012 18:53:58
Jest juz komunikat. Juniorzy AWANSOWALISMY !!! 

Boomerr
July 01 2012 16:19:00
Najwspanialszy trebnerze The Special Dziad kiedy zaczynamy treningi??
Dudek33
June 26 2012 16:35:23
Trampkarze jako iz trzeba ruszyc pomalu ztreningami wiec w CZWARTEK o 17:00 widzimy sie na Boisku. Uzgodnimy wszystko i potrenujemy troszku.
Boomerr
June 26 2012 12:10:58
http://www.youtube.com/wa
tch?v=2tT3wdop_ 9M&feature
=related
tch?v=2tT3wdop_ 9M&feature
=related
franki
June 25 2012 21:36:24
Juniorzy raczej awans (czekamy na potwierdzenie oficjalne związku). Zresztą zostaliście już zgłoszeni na przyszły sezon do II Ligi...
bzikinio
June 25 2012 21:04:11
Krystian Pać. Trener młodzieżówki Wisły Kraków.
Juniorek
June 25 2012 19:12:17
Czy Juniorzy w końcu awansowali czy nie ??
glenjohnson
June 25 2012 16:24:15
Właśnie też jestem ciekawy jaki sternik poprowadzi statek Batorego?
tomala13
June 24 2012 21:31:33
no i kto nowym coachem?
Lysiwo
June 21 2012 18:04:00
Panowie dzisaj spotkanie jest jednak o 19!!!!
bartek
June 20 2012 10:39:51
http://www.youtube.com/wa
tch?v=VQ_hNd3b8 jk&feature
=player_embedded
tch?v=VQ_hNd3b8 jk&feature
=player_embedded
Lysiwo
June 19 2012 22:41:43
Panowie z 1 drużyny w czwartek o 20 spotkanie z nowym trenerem!!!
iwetka75
June 11 2012 18:50:57
Targowianka-Podłęże 2:1 ;-D trampkarze .
franki
June 11 2012 16:35:13
No dziękujemy
Szkoda ze trampkom sie w grabiu nie powiodło
Szkoda ze trampkom sie w grabiu nie powiodło
Izajash
June 10 2012 17:12:50
Batory II - gratuluję utrzymania i świetnego meczy ;]
Anathol
June 10 2012 16:09:36
Trampkarze:
Wiślanka Grabie-Batory Wola Batorska 4:2
bramki dla Batorego: dwie Soczewica Maciek
Kuba1374
June 10 2012 09:38:21
Zbiórka trampkarzy przed meczem z Wiślanka o 9.40 ?
