Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
piotrek212 May 24 2012 20:24:35
jest jutro mecz trampkarzy czy w sobotę??
Dudek33 May 24 2012 20:16:04
Dokladnie Kris zgadzam sie z toba. z Takim zaangarzowaniem to bedzie C-klasa!!! bo jak tu pkt zdobywac? a tak nawiasem jedna osoba z B-paki w czasie treningu byla widziana w Enzo jak spozywal piwo...
kris_8813 May 24 2012 19:17:19
Miło że wczoraj znowu zachwyciła frekwencja na treningu II drużyny :/ Ostatnie 3 najważniejsze mecze a tu taka ignorancja...
bzikinio May 23 2012 21:32:02
Jeżeli pismo zostało dawno wysłane to nie ma takiego czegoś że oni się nie zgodzili.. my jesteśmy gospodarzami!
franki May 23 2012 20:34:16
Panowie ze względu na brak zgody Tęczy Sł. mecze nie zostały przełożone. Seniorskie drużyny grają o starych porach.
Anathol May 23 2012 17:27:20
ale i tak wam gratuluję UÅ›miech
Anathol May 23 2012 17:26:34
no i ? a my z wami 4-2 Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech
szogun359 May 23 2012 16:29:44
siemka STRAŻAK KOKOTÓW-WIŚLANKA GRABIE 5-1 !!TRAMPKARZE!
bartezzz84 May 21 2012 22:35:40
Trening juniorów jutro o 17.00
Ziolo May 21 2012 14:07:36
czar prysl, dalej 1 pkt za zlomexami ;/
franki May 21 2012 01:54:55
do mnie te sluchy nie doszły ale zawierzam Ci te info UÅ›miech
siwy_13 May 21 2012 01:50:33
ehhh...w bramce,z tego co słyszałem,był Mateusz
hipek May 20 2012 22:19:17
gdyby sedziowie byli bezstronni to calkiem inny wynik by byl.ale gosciu co pisal protokol to miedzy czasie robil faje sedzia i dlatego tak dlugo trwalo jego pisanie...
Yanek May 20 2012 15:40:16
Ciekawa relacja na stronie Contry. Chyba na innym meczu byliśmy.
SpartaWiniary May 20 2012 15:15:48
Trampkarze Wiślanka Grabie - Sparta Winiary 0:5 - zwycięstwo Sparty
Yanek May 20 2012 08:41:01
Patrzcie kto był na marszu równości w Krakowie!!! http://wiadomosci.wp.pl/g
id,14500898,gpa ge,8,img,1
4500926,kat,1515,title,Ma
rsz-R ownosci-w-Krakowie,g
aleria.html
sparta May 20 2012 00:19:27
sparta-niepołomice 2-1
bzikinio May 19 2012 23:08:20
I ch_j! Uśmiech
tomson75nh May 19 2012 21:17:25
Wynik A klasy seniorów.Piłkarz Podłęże - Złomex 3-1. WYRAZNA POMOC SĘDZIÓW!!!
Anathol May 19 2012 20:21:33
trampkarze: Batory Wola Batorska-Piłkarz Podłęrze 1:3
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,562,364 unikalne wizyty