Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
bzikinio
June 07 2012 11:38:11
Niech się lepiej żaden nie wypuści z samochodem 

Lysiwo
June 07 2012 11:08:24
Panowie w sobotę po meczu zostajemy w klubie i pasuje zakończyć jakoś ten sezon przy piwku...
eLCi
June 07 2012 09:26:58
dzięki za reklamę, Franki 

franki
June 06 2012 16:18:19
Panowie na stronce Zrywu świetna analiza awansów i SPADKÓW w B-klasie.
franki
June 03 2012 22:36:15
graty
sparta
June 03 2012 22:26:33
sparta-igołomia 3-1
seniorzy 

Ziolo
June 03 2012 14:53:48
kazda opcja ankiety jest ciekawa wiec wybiore ta ktora lubi jaro
oczywiscie z naciskiem ze wraca 
oczywiscie z naciskiem ze wraca 
mlodywb
June 02 2012 20:08:16
franki wrzuc zdjecia z meczu juniorów o awans


Kuba1374
June 02 2012 17:01:29
Brawo juniorzy . Gratulacje awansu
Izajash 4:1 dla naszych 
Izajash 4:1 dla naszych 
Izajash
June 02 2012 16:57:35
Jaki wynik juniorów?
JuNioR
June 01 2012 23:44:27
Grześ musisz, możemy nie dać rady 

wara
June 01 2012 22:51:59
musisz grzesiu musisz 

czesio
June 01 2012 16:03:00
juniorzy - mnie jutro prawdopodobnie nie bedzie na meczu(grzesiek)
jaro T
June 01 2012 16:02:40
co do ankiety to ja dodaję piątą opcję " Nie, bo obecnie nadaje się do trzepania wiśni " i na nią głosuję 

franki
June 01 2012 09:28:39
oblejemy!
franki
June 01 2012 09:27:57
To robota Bartka
a ja z mojej strony w imieniu drużyny składam najlepsze życzenia (spóźnione) dla Naczelnika i naszego Grojka KSB II - pseudonim "Yanek". Mam nadzieję ze po meczu jakoś to
a ja z mojej strony w imieniu drużyny składam najlepsze życzenia (spóźnione) dla Naczelnika i naszego Grojka KSB II - pseudonim "Yanek". Mam nadzieję ze po meczu jakoś to
bzikinio
June 01 2012 08:03:22
Nie takie gwiazdy wracały 

siwy_13
June 01 2012 00:13:34
Jaaaaaaaaaaaaaaa!!!!w końcu!ankieta Franki robi robotę
Jarek T. powróć do wielickiej piłki!
Jarek T. powróć do wielickiej piłki!
Lysiwo
May 31 2012 22:41:55
No Kur... w końcu jakaś fajna ankieta!!!
Dudek33
May 31 2012 16:15:30
Trampkarze: niewiem czy sie dzis wyrobie z praca, przed treningiem wiec moze mnie dzis niebyc.
