Aktualnie online
· Gości online: 2
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
JuNioR
May 16 2012 21:05:49
nie wiedział. Szkoda gadać....
JuNioR
May 16 2012 21:05:34
Juniorzy gratulacje... 4 osoby na treningu, można zrozumieć że niektórzy mają matury czy komuś coś wypadło ale aż tylu osobom ? Trener napisał w niedziele o treningu, więc nie ma co gadać że ktoś nie
franki
May 14 2012 22:37:47
pilnuj pilnuj Matti 

siwy_13
May 13 2012 17:25:12
a co Ty Franku,na wesele jeździsz prosić?załatwiaj sobie spokojnie,okien w domu Ci pilnuję 

franki
May 13 2012 15:26:41
trzymam kciuki z trasy pod toruń. pozdrawiam
franki
May 13 2012 15:26:18
Panowie z II powodzenia z Wawrzynianka. Zwycięstwo to już prawie pewne utrzymanie. porażka nic dobrego, w kontekście zwycięstwa Gdovi II.
iwetka75
May 13 2012 10:41:54
Targowianka- Wieliczka 2:2.Trampkarze.
Anathol
May 12 2012 16:06:18
Oczywiście trampkarze 

Anathol
May 12 2012 15:57:23
Porażka w Winiarach ... 1:8 w plecy
hipek
May 11 2012 23:02:18
franku spisz?????czy ki h.j jakies wsorze tu pisza a wes ze ich wyjeb.j maja problem niech do przyjaciolki piszcie......
Yanek
May 11 2012 17:41:59
He he. Chyba nie wszyscy łapią moje posty. Tez sobie wybrałem temat do dyskusji. Znałem gościa co miał podbite oko. To też się liczy przy sprawdzaniu?
szogun359
May 11 2012 17:26:46
ze spartą już gralismy a z targowianka nie bój się!!
beaker
May 11 2012 16:21:57
Yanek mów sobie komu chcesz my możemy być sprawdzani bo zawsze mamy wszystko podbite i mamy przy sobie dokumenty ! A i wszyscy u nas są max. z 1997!
bzikinio
May 11 2012 14:14:38
Szogun skarzypyta! 

Yanek
May 11 2012 09:34:08
Ja jak nie zapomnę to powiem targowiance i sparcie.
szogun359
May 11 2012 08:29:07
u nas wszyscy powiedzieli że powiedzą czarnochowicą i grabiu żeby was sprawdzili !!@
szogun359
May 11 2012 08:28:23
zablokowoać to ty se możesz prawdy się boicie u was wgl to nie są trampkarze tylko juniorzy!!
bzikinio
May 10 2012 23:48:33
Franiu blokuj go 

Izajash
May 10 2012 22:57:34
szogun, wyjdź.
szogun359
May 10 2012 22:51:56
ciekawe jaki wynik bedzie 10-0!!?
