Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
JuNioR May 16 2012 21:05:49
nie wiedział. Szkoda gadać....
JuNioR May 16 2012 21:05:34
Juniorzy gratulacje... 4 osoby na treningu, można zrozumieć że niektórzy mają matury czy komuś coś wypadło ale aż tylu osobom ? Trener napisał w niedziele o treningu, więc nie ma co gadać że ktoś nie
franki May 14 2012 22:37:47
pilnuj pilnuj Matti Uśmiech
siwy_13 May 13 2012 17:25:12
a co Ty Franku,na wesele jeździsz prosić?załatwiaj sobie spokojnie,okien w domu Ci pilnuję Z przymrużeniem oka
franki May 13 2012 15:26:41
trzymam kciuki z trasy pod toruń. pozdrawiam
franki May 13 2012 15:26:18
Panowie z II powodzenia z Wawrzynianka. Zwycięstwo to już prawie pewne utrzymanie. porażka nic dobrego, w kontekście zwycięstwa Gdovi II.
iwetka75 May 13 2012 10:41:54
Targowianka- Wieliczka 2:2.Trampkarze.
Anathol May 12 2012 16:06:18
Oczywiście trampkarze UÅ›miech
Anathol May 12 2012 15:57:23
Porażka w Winiarach ... 1:8 w plecy
hipek May 11 2012 23:02:18
franku spisz?????czy ki h.j jakies wsorze tu pisza a wes ze ich wyjeb.j maja problem niech do przyjaciolki piszcie......
Yanek May 11 2012 17:41:59
He he. Chyba nie wszyscy łapią moje posty. Tez sobie wybrałem temat do dyskusji. Znałem gościa co miał podbite oko. To też się liczy przy sprawdzaniu?
szogun359 May 11 2012 17:26:46
ze spartą już gralismy a z targowianka nie bój się!!
beaker May 11 2012 16:21:57
Yanek mów sobie komu chcesz my możemy być sprawdzani bo zawsze mamy wszystko podbite i mamy przy sobie dokumenty ! A i wszyscy u nas są max. z 1997!
bzikinio May 11 2012 14:14:38
Szogun skarzypyta! Smutek
Yanek May 11 2012 09:34:08
Ja jak nie zapomnę to powiem targowiance i sparcie.
szogun359 May 11 2012 08:29:07
u nas wszyscy powiedzieli że powiedzą czarnochowicą i grabiu żeby was sprawdzili !!@
szogun359 May 11 2012 08:28:23
zablokowoać to ty se możesz prawdy się boicie u was wgl to nie są trampkarze tylko juniorzy!!
bzikinio May 10 2012 23:48:33
Franiu blokuj go Z przymrużeniem oka
Izajash May 10 2012 22:57:34
szogun, wyjdź.
szogun359 May 10 2012 22:51:56
ciekawe jaki wynik bedzie 10-0!!?
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,562,342 unikalne wizyty