Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki
November 02 2010 15:08:17
ja o treningu ani o zdjeciach dzisiaj nic nie wiem...moze na tym turnijeu sie coś pstryknie?
JuNioR
November 02 2010 15:05:49
Wiem ilu ns było bo znajdowałem się w tej licznej grupie
Tylko pytam czy dziś się te zdjęcia odbędą czy coś się pozmieniało 
Tylko pytam czy dziś się te zdjęcia odbędą czy coś się pozmieniało 
franki
November 02 2010 14:13:55
a ilu Was było w piątek na treningu?
JuNioR
November 02 2010 13:13:36
I co w końcu z tymi zdjęciami ?
franki
October 29 2010 12:13:14
dzisiaj o 19.30 juniorzy na hali w podstawowce zdjecia robimy wiec wskazana jak największa ilość! Zapraszamy
franki
October 28 2010 13:31:45
hala jest jak zwykle
pawelrudy
October 27 2010 11:03:31
C paka ma hale w piatek ?
Boomerr
October 23 2010 19:55:13
http://www.youtube.com/wa
tch?v=G_8qRyWPb _s Pdobno tak zly byl Hipek kilka lat temu jak mu odmowili kebaba
tch?v=G_8qRyWPb _s Pdobno tak zly byl Hipek kilka lat temu jak mu odmowili kebaba
jaro T
October 22 2010 22:31:16
Warto poinformować, że mecz na szczycie z Wiślanką gramy nie w niedzielę, tylko w sobotę o 14-30 jako gospodarz w Podłężu
bronek
October 20 2010 22:46:27
Juniorzy, w niedziele gramy sparing na SZTUCZNYM. Zbiórka pod klubem o 17. Prośba o wcześniejsze potwierdzenie obecności jakoś do mnie.
jaro T
October 17 2010 11:44:12
Golkowice-Staniątki 2-2 ! Lepszego wyniku nie mogło być ! Dzisiaj tylko zwycięstwo i po rundzie jesiennej jesteśmy na "pudle"
bronek
October 16 2010 23:45:37
Juniorzy trening w poniedziałek o 19.30 tak jak zwykle.
Boomerr
October 14 2010 15:51:08
JEST JUTRO O 21 DLA CPAKI :]
pawelrudy
October 14 2010 11:32:33
ok a co z hala franku nic nie wiesz ?
franki
October 14 2010 11:14:15
Najbliższy mecz ze Sparta II gramy w Winiarach sb. godz. 15.30. Wieliczka zgodziła sie na zmianę gospodarza
pawelrudy
October 14 2010 10:40:52
jest jutro jakas hala ?
wkurwiony
October 11 2010 03:03:33
UUU panie eLCI O CO CHODZI?????ROZOWO NIEMA MOZE I ALE W "C"PACE JAKBY ŹLE NIE BYLO TO I TAK BEDZIE PRZEROZOWO
........
........
Drake
October 10 2010 18:12:23
na woli batorskiej....
Drake
October 10 2010 18:11:58
Juniorzy! Jutro trening 19:30 na sali w podstawówce(W 

JuNioR
October 10 2010 13:03:06
Nie gralismy u siebie bo mamy "remont" boiska ? Po za tym stan boiska nie nadawal sie wgl do gry i nikomu nie zycze grac na takim 

