Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
franki November 02 2010 15:08:17
ja o treningu ani o zdjeciach dzisiaj nic nie wiem...moze na tym turnijeu sie coś pstryknie?
JuNioR November 02 2010 15:05:49
Wiem ilu ns było bo znajdowałem się w tej licznej grupie Pokazuje jÄ™zyk Tylko pytam czy dziś się te zdjęcia odbędą czy coś się pozmieniało UÅ›miech
franki November 02 2010 14:13:55
a ilu Was było w piątek na treningu?
JuNioR November 02 2010 13:13:36
I co w końcu z tymi zdjęciami ?
franki October 29 2010 12:13:14
dzisiaj o 19.30 juniorzy na hali w podstawowce zdjecia robimy wiec wskazana jak największa ilość! Zapraszamy
franki October 28 2010 13:31:45
hala jest jak zwykle
pawelrudy October 27 2010 11:03:31
C paka ma hale w piatek ?
Boomerr October 23 2010 19:55:13
http://www.youtube.com/wa
tch?v=G_8qRyWPb _s Pdobno tak zly byl Hipek kilka lat temu jak mu odmowili kebaba
jaro T October 22 2010 22:31:16
Warto poinformować, że mecz na szczycie z Wiślanką gramy nie w niedzielę, tylko w sobotę o 14-30 jako gospodarz w Podłężu
bronek October 20 2010 22:46:27
Juniorzy, w niedziele gramy sparing na SZTUCZNYM. Zbiórka pod klubem o 17. Prośba o wcześniejsze potwierdzenie obecności jakoś do mnie.
jaro T October 17 2010 11:44:12
Golkowice-Staniątki 2-2 ! Lepszego wyniku nie mogło być ! Dzisiaj tylko zwycięstwo i po rundzie jesiennej jesteśmy na "pudle"
bronek October 16 2010 23:45:37
Juniorzy trening w poniedziałek o 19.30 tak jak zwykle.
Boomerr October 14 2010 15:51:08
JEST JUTRO O 21 DLA CPAKI :]
pawelrudy October 14 2010 11:32:33
ok a co z hala franku nic nie wiesz ?
franki October 14 2010 11:14:15
Najbliższy mecz ze Sparta II gramy w Winiarach sb. godz. 15.30. Wieliczka zgodziła sie na zmianę gospodarza
pawelrudy October 14 2010 10:40:52
jest jutro jakas hala ?
wkurwiony October 11 2010 03:03:33
UUU panie eLCI O CO CHODZI?????ROZOWO NIEMA MOZE I ALE W "C"PACE JAKBY ŹLE NIE BYLO TO I TAK BEDZIE PRZEROZOWO UÅ›miech........
Drake October 10 2010 18:12:23
na woli batorskiej....
Drake October 10 2010 18:11:58
Juniorzy! Jutro trening 19:30 na sali w podstawówce(W Fajne
JuNioR October 10 2010 13:03:06
Nie gralismy u siebie bo mamy "remont" boiska ? Po za tym stan boiska nie nadawal sie wgl do gry i nikomu nie zycze grac na takim Z przymrużeniem oka
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,561,609 unikalne wizyty