Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
mirek_17 November 23 2010 12:55:22
Z ta tabela jest chyba cos nie tak...ja znalazlem taka ... http://www.futbol.org.pl/
rozgrywki,328.h tml
siwy_13 November 23 2010 12:51:28
gdyż w tej rundzie mało "kąsali"
siwy_13 November 23 2010 12:51:01
ja z kolei mam niepotwierdzoną informacje,iż koszt imprezy wyniesie po 80 zł.Dodatkowe 10 zł Prezes chce przeznaczyć na uzębienie naszych skrzydłowych
jaro T November 22 2010 22:56:52
podobno zakład "Kinga nie zapłaci okupu porywaczom" po kursie 2,10
jaro T November 22 2010 22:55:21
Do Łysego tylko potwierdzenia, nie dajcie mu żadnych pieniędzy w ciemno bo z tego co wiem to wszystko chce postawić w zakładach bukmacherskich ! Jego pewniak dotyczy pewnego znanego serialu to podobn
Lysiwo November 22 2010 18:11:14
ami towarzyszącymi. Koszt 70 zł. od osoby. Prosze o potwierdzenie swojej obecnosci do środy wieczór bezpośrednio do prezesa lub do mnie tel.605655998
Lysiwo November 22 2010 18:08:32
W sobote o godz.19 w restauracji "Azalia" w Szarowie oficjalne zakończenie bardzo udanego sezonu 1 drużyny połączone z zabawą Andrzejkową.Zaproszeni wszyscy zawodnicy i działacze wraz z osob
wara November 11 2010 03:08:01
o 9 pod klubem.
JuNioR November 10 2010 22:41:58
Może ktoś z juniorów wie o której jutro zbiórka na ten turniej ? bo nikt nic nie pisze a jutro o 11 mamy pierwszy mecz Pokazuje jÄ™zyk
dady November 10 2010 17:58:44
Niestety nie bedzie mnie na meczu
siwy_13 November 10 2010 00:55:10
czwartek 11.45 wyjazd spod klubu.
franki November 09 2010 18:00:42
Według Regulaminu Rozgrywek Seniorów MZPN Kraków-Podokręg Wieliczka § 26 ppkt 2.1 a) to raczej Czarni są pierwsi.
RUmUniNiOcH November 08 2010 20:29:35
No właśnie coś mi się ta tabela nie podobała UÅ›miech Szeroki uÅ›miech
Lysiwo November 08 2010 02:00:00
Panowie mimo wszystko mistrzem jesieni jest Batory bo mamy najlepszy bilans bramkowy(Bezpośrednie mecze liczą się na koniec sezonu)
wkurwiony November 07 2010 22:07:07
Czarni-Pilkarz 2-0
bronek November 06 2010 18:13:38
Przecież Pan Dziadek dodał tego demota. Z przymrużeniem oka
delfin November 06 2010 00:36:35
Tam to chyba budzi sie ten pan z niejakiego " Brzezia" ... xD
bronek November 05 2010 19:28:06
http://demotywatory.pl/22
06653 Z przymrużeniem oka)
JuNioR November 05 2010 16:19:16
http://ppnwieliczka.pl/in
dex.php?option= com_conten
t&task=view&id=442&Itemid
=34
grzes November 02 2010 17:55:37
2006/2007 : http://gimnazjum.sueryder
.pl/fusion/zdje cia/dzien/
dziedziecka6.jpg
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,561,608 unikalne wizyty