Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
bartek December 29 2010 20:53:19
Jakby ktoś chciał sobie zrobić fototapetę http://www.batory.wolabat
orska.com/c.png
strojko December 29 2010 00:15:01
Chciałbym podziekować Siwemu, że jako jedyny zauważył ile energii pościecam naszej drużynie...
pawel December 27 2010 12:28:37
Znowu w osłabieniu przez całą rundę Szeroki uÅ›miech Szeroki uÅ›miech
Lysiwo December 26 2010 23:42:48
Wiadomość z ostatniej chwili: Greg zostaje z nami na runde wiosenną. Wydaje mi się że to zasługa Siwego!!
RUmUniNiOcH December 25 2010 21:15:44
haha Szeroki uśmiech
siwy_13 December 25 2010 15:32:32
Dowód?Proszę jaką robotę wykonał chociażby przy tym rzucie wolnym-http://zrywszarow.
pl/index.php?op tion=com_p
onygallery&Itemid=99&func
=detail &id=1229
siwy_13 December 25 2010 15:31:31
Jeśli o życzenia noworoczne chodzi to kolejny raz apeluje:zróbmy wszystko aby G.Strojek został z nami!Jest niezastąpiony!
franki December 24 2010 19:10:24
Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia Panowie!
RUmUniNiOcH December 24 2010 17:52:49
Wesołych Panowie UÅ›miech
wkurwiony December 24 2010 15:17:21
Wzajemnie Siwy,i dołączam się do życzeń.
siwy_13 December 24 2010 14:15:22
Zdrowych i radosnych Świąt życzę wszystkim związanym z KS Batory!
wkurwiony December 21 2010 19:58:16
505165984
Lysiwo December 21 2010 17:23:11
Panowie potrzebuje telefon do Frankiego lub żeby się skontaktował ze mną 605655998 R.S.
franki December 19 2010 15:26:31
jestem po delikatnym "po słowie" z prezesem w tym temacie i myśle ze cos może będzie.
wkurwiony December 19 2010 14:53:14
pierdu pierdu i na tym sie skonczy chyba caly oplatek
termit85 December 19 2010 14:31:37
Dziekuje Ci Yanku za milosierdzie i Tobie Boomerr rowniez. Ale ja was nigdy nie opuscilem Uśmiech
Boomerr December 19 2010 12:53:28
sandały na nogi
Boomerr December 19 2010 12:53:10
ale jako że czas miłosierdzia nastaje to i moje serce staje sie prawe i godne współczucia dlatego powiadam wam: Przynieście szybko najlepszą szatę i ubierzcie go; dajcie też pierścień na jego rękę i
Boomerr December 19 2010 12:51:50
a teraz gdy głód w oczy zajrzał i zmusił do wyjadania strąków świniom wraca i prosi o wpuszczenie do naszej wspólnoty...
Boomerr December 19 2010 12:51:02
A ileż to ów syn marnotrawny wracał na klęczkach prosząc o przebaczenie?? ileż to razy głowę na znak pokuty sypaną popiołem miał?? wszystkie bogactwa zabrał, rozchulał i przelechmanił na nierządnice,
Wygenerowano w sekund: 0.10
1,561,653 unikalne wizyty