Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
bartek
December 29 2010 20:53:19
Jakby ktoś chciał sobie zrobić fototapetę http://www.batory.wolabat
orska.com/c.png
orska.com/c.png
strojko
December 29 2010 00:15:01
Chciałbym podziekować Siwemu, że jako jedyny zauważył ile energii pościecam naszej drużynie...
pawel
December 27 2010 12:28:37
Znowu w osłabieniu przez całą rundę


Lysiwo
December 26 2010 23:42:48
Wiadomość z ostatniej chwili: Greg zostaje z nami na runde wiosenną. Wydaje mi się że to zasługa Siwego!!
RUmUniNiOcH
December 25 2010 21:15:44
haha 

siwy_13
December 25 2010 15:32:32
Dowód?Proszę jaką robotę wykonał chociażby przy tym rzucie wolnym-http://zrywszarow.
pl/index.php?op tion=com_p
onygallery&Itemid=99&func
=detail &id=1229
pl/index.php?op tion=com_p
onygallery&Itemid=99&func
=detail &id=1229
siwy_13
December 25 2010 15:31:31
Jeśli o życzenia noworoczne chodzi to kolejny raz apeluje:zróbmy wszystko aby G.Strojek został z nami!Jest niezastąpiony!
franki
December 24 2010 19:10:24
Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia Panowie!
RUmUniNiOcH
December 24 2010 17:52:49
Wesołych Panowie 

wkurwiony
December 24 2010 15:17:21
Wzajemnie Siwy,i dołączam się do życzeń.
siwy_13
December 24 2010 14:15:22
Zdrowych i radosnych Świąt życzę wszystkim związanym z KS Batory!
wkurwiony
December 21 2010 19:58:16
505165984
Lysiwo
December 21 2010 17:23:11
Panowie potrzebuje telefon do Frankiego lub żeby się skontaktował ze mną 605655998 R.S.
franki
December 19 2010 15:26:31
jestem po delikatnym "po słowie" z prezesem w tym temacie i myśle ze cos może będzie.
wkurwiony
December 19 2010 14:53:14
pierdu pierdu i na tym sie skonczy chyba caly oplatek
termit85
December 19 2010 14:31:37
Dziekuje Ci Yanku za milosierdzie i Tobie Boomerr rowniez. Ale ja was nigdy nie opuscilem 

Boomerr
December 19 2010 12:53:28
sandały na nogi
Boomerr
December 19 2010 12:53:10
ale jako że czas miłosierdzia nastaje to i moje serce staje sie prawe i godne współczucia dlatego powiadam wam:
Przynieście szybko najlepszą szatę i ubierzcie go; dajcie też pierścień na jego rękę i
Boomerr
December 19 2010 12:51:50
a teraz gdy głód w oczy zajrzał i zmusił do wyjadania strąków świniom wraca i prosi o wpuszczenie do naszej wspólnoty...
Boomerr
December 19 2010 12:51:02
A ileż to ów syn marnotrawny wracał na klęczkach prosząc o przebaczenie?? ileż to razy głowę na znak pokuty sypaną popiołem miał?? wszystkie bogactwa zabrał, rozchulał i przelechmanił na nierządnice,
