Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Yanek
December 19 2010 11:21:12
Źle prawisz Boomerr! Aczkolwiek napisane jest: jeśli syn marnotrawny powróci i głowę popiołem namaści, przyjmij go pod swój dach.
Boomerr
December 18 2010 22:52:11
takie są prawa dzikiej matki natury
termit85
December 18 2010 22:37:57
kogos*
termit85
December 18 2010 22:37:22
Nie no jak to tak mozna z spotkania wigilijnego kogosc wykluczyc ?? 

Boomerr
December 18 2010 20:46:25
Ty Termit85 jestes wykluczony ze wspolnoty gdyz w niemczech dupczysz polki, razem z tym milionem niemców...
Lysiwo
December 16 2010 23:10:21
Podoba mi sie reakcja chłopaków z 2 drużyny gdyż w kazdym normalnym klubie powinno być spotkanie opłatkowe przynajmniej ja zawsze spotykałem sie z taką sytuacją.
termit85
December 16 2010 18:38:36
a kiedy dokladnie jak mozna wiedziec??
bo bym zagoscil 
bo bym zagoscil 
wkurwiony
December 16 2010 18:31:43
ja za
franki
December 15 2010 16:07:43
jakies spotkanie opłatkowe albo gierka okołoświąteczna?
Boomerr
December 03 2010 14:57:12
http://www.youtube.com/wa
tch?v=JqvsCIuUp f8&feature
=grec_index szkoda ze u nas tak nie ma ;]
tch?v=JqvsCIuUp f8&feature
=grec_index szkoda ze u nas tak nie ma ;]
RUmUniNiOcH
December 01 2010 14:11:48

Wyrocznia
December 01 2010 09:47:29
Gratuluje spostrzegawczosci . Nie napinam lecz prawde glosze
RUmUniNiOcH
November 30 2010 22:49:43
Analfabetyzm się szerzy xD Nie napinaj już przez neta 

Wyrocznia
November 30 2010 22:08:51
Smiech przez zly
RUmUniNiOcH
November 30 2010 12:18:47
No i zajebiście :]
Wyrocznia
November 30 2010 12:14:48
Zapewne , lecz zapłaczesz jeszcze nad swoja dolą gdy zakwitna jablonie a trawa sie zazieleni kiedy ogony nawet nie beda Twoje , a na lawce osob sporo a zmiany tylko 3 .
RUmUniNiOcH
November 30 2010 11:39:12
Czy w tym roku będą jeszcze jakieś treningi 1 drużyny? 

Boomerr
November 25 2010 23:34:11
http://galeria.interia.pl
/praca,w_id,990 707 zdjecie zrobił sam Wieczerzak pewnego pieknego dnia po powrocie z pracy
/praca,w_id,990 707 zdjecie zrobił sam Wieczerzak pewnego pieknego dnia po powrocie z pracy

Boomerr
November 25 2010 23:32:19
rozumiem ze chłopaki z cklasy tez maja zaplacic za to ze ida na impreze zorganizowana przez swoj klub?? to tak jakby na imprezie firmowej pracownicy placili za wstep
Lysiwo
November 23 2010 17:28:07
Na stronie mzpn wieliczka też jest podane że Batory jest na pierwszym miejscu. Przepisy o których pisał Franki obowiązują na koniec sezonu.
