Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Yanek December 19 2010 11:21:12
Źle prawisz Boomerr! Aczkolwiek napisane jest: jeśli syn marnotrawny powróci i głowę popiołem namaści, przyjmij go pod swój dach.
Boomerr December 18 2010 22:52:11
takie są prawa dzikiej matki natury
termit85 December 18 2010 22:37:57
kogos*
termit85 December 18 2010 22:37:22
Nie no jak to tak mozna z spotkania wigilijnego kogosc wykluczyc ?? Szeroki uśmiech
Boomerr December 18 2010 20:46:25
Ty Termit85 jestes wykluczony ze wspolnoty gdyz w niemczech dupczysz polki, razem z tym milionem niemców...
Lysiwo December 16 2010 23:10:21
Podoba mi sie reakcja chłopaków z 2 drużyny gdyż w kazdym normalnym klubie powinno być spotkanie opłatkowe przynajmniej ja zawsze spotykałem sie z taką sytuacją.
termit85 December 16 2010 18:38:36
a kiedy dokladnie jak mozna wiedziec?? Szeroki uśmiech bo bym zagoscil Szeroki uśmiech
wkurwiony December 16 2010 18:31:43
ja za
franki December 15 2010 16:07:43
jakies spotkanie opłatkowe albo gierka okołoświąteczna?
Boomerr December 03 2010 14:57:12
http://www.youtube.com/wa
tch?v=JqvsCIuUp f8&feature
=grec_index szkoda ze u nas tak nie ma ;]
RUmUniNiOcH December 01 2010 14:11:48
Uśmiech
Wyrocznia December 01 2010 09:47:29
Gratuluje spostrzegawczosci . Nie napinam lecz prawde glosze
RUmUniNiOcH November 30 2010 22:49:43
Analfabetyzm się szerzy xD Nie napinaj już przez neta UÅ›miech
Wyrocznia November 30 2010 22:08:51
Smiech przez zly
RUmUniNiOcH November 30 2010 12:18:47
No i zajebiście :]
Wyrocznia November 30 2010 12:14:48
Zapewne , lecz zapłaczesz jeszcze nad swoja dolą gdy zakwitna jablonie a trawa sie zazieleni kiedy ogony nawet nie beda Twoje , a na lawce osob sporo a zmiany tylko 3 .
RUmUniNiOcH November 30 2010 11:39:12
Czy w tym roku będą jeszcze jakieś treningi 1 drużyny? UÅ›miech
Boomerr November 25 2010 23:34:11
http://galeria.interia.pl
/praca,w_id,990 707 zdjecie zrobił sam Wieczerzak pewnego pieknego dnia po powrocie z pracy UÅ›miech
Boomerr November 25 2010 23:32:19
rozumiem ze chłopaki z cklasy tez maja zaplacic za to ze ida na impreze zorganizowana przez swoj klub?? to tak jakby na imprezie firmowej pracownicy placili za wstep
Lysiwo November 23 2010 17:28:07
Na stronie mzpn wieliczka też jest podane że Batory jest na pierwszym miejscu. Przepisy o których pisał Franki obowiązują na koniec sezonu.
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,561,607 unikalne wizyty