Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
siwy_13 September 09 2013 22:46:48
NO!czyli jednak będzie disco polo UÅ›miech UÅ›miech UÅ›miech
termit85 September 09 2013 22:09:16
Przyniescie co chcecie to takie bedziecie mieli Szeroki uśmiech
Anathol September 09 2013 21:08:00
Było nas 2 na treningu -,-
tomala13 September 09 2013 20:30:06
Po dzisiejszym treningu juniorów można powiedzieć koniec tej drużyny! trzeba coś wymyśleć by przez nich nie ucierpiała pierwsza z braku grupy młodzieżowej
hipek September 09 2013 18:42:13
to weź cos nowszego a nie lata 60 ZÅ‚ość
termit85 September 09 2013 18:32:52
Na disco polo nie ma co liczyc Pokazuje język
tomala13 September 08 2013 22:03:55
Juniorzy: trening poniedziałek godzina 18:30
Malina September 08 2013 15:39:47
tylko repertuar wkońcu jakis porządny zarzuć Pokazuje jÄ™zyk
termit85 September 08 2013 13:32:32
Ktoś musi Was ładnie zapowiedzieć Szeroki uÅ›miech
kris_8813 September 08 2013 13:13:36
narazie niestrety nie ma jak Pokazuje język Ale jak z tego wypozyczenia do Anderlechtu wroce to pokopiemy cos Szeroki uśmiech
Dudek33 September 08 2013 12:46:06
Bedzie ;D
Malina September 08 2013 10:49:38
a będzie dj? Szeroki uÅ›miech Szeroki uÅ›miech Szeroki uÅ›miech Szeroki uÅ›miech
franki September 08 2013 08:54:44
Kris czekamy na Ciebie! UÅ›miech zgloszony jak widać jesteś UÅ›miech http://www.pzpn.pl/index.php/klub/druzyn a/6069/7385
kris_8813 September 07 2013 23:28:19
Dacie rade chłopaki UÅ›miech Już wiele osiągnęliście !!! UÅ›miech
hipek September 07 2013 20:58:59
15-40
ROJU14 September 07 2013 19:46:00
O ktorej zbiorka?
grzes September 07 2013 12:29:43
Juniorzy: zbiórka na niedzielny mecz o 13. Nie zapomnijcie butów, ochraniaczy i legitymacji Z przymrużeniem oka
mlodywb September 05 2013 17:17:20
bede grzesiu !
grzes September 04 2013 21:01:43
Juniorzy trening w piątek o 18.30
grzes September 04 2013 20:55:25
Juniorzy przegrali 6-1 (3-0)
Wygenerowano w sekund: 0.06
1,562,219 unikalne wizyty