Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
hipek September 04 2013 09:29:13
Z przymrużeniem okaprawie jak u juniorow
Lysiwo September 03 2013 23:41:49
Panowie dzięki za dobrą frekwencje na dzisiejszym treningu. Cieszę się że tak podchodzicie do sprawy. Widać to zresztą po wynikach. Oby tak dalej. Jutro znowu walka na maxa.
franki September 03 2013 10:44:44
Boisko jak coś jest ok. W związku z nałożeniem się meczy wyjazdowych w środę - Zbiórki juniorów o 15.30. BUS wywozi juniorów i wraca po seniorów ok. 16.20 (przebieramy się u nas).
Yanek September 03 2013 10:04:25
Mogę spóźnić się na trening bo jadę z pracy. Na boisku jest czy orliku?
tomala13 September 03 2013 06:20:21
No niestety taka jest prawda dziwi mnie jednak wielka mądrość w gębie niektórych młodych kopaczy którzy dostają lanie od prawie całej ligi... ale tu już zaangażowanie trenerów nie wystarczy
franki September 02 2013 23:23:11
...koniec link ze strony lokalnego rywala, w którym jest ciekawa wzmianka o juniorach KSB z zeszłego sezonu : http://juniorzydab.futbolowo.pl/news,203 1114,podsumowanie-sezonu-2012-13.html
franki September 02 2013 23:22:42
JUNIORZY: brawa dzisiaj za zatrważającą frekwencje na treningu. Z takim zaangażowaniem to III liga już po rundzie jesiennej. Szkoda tylko czasu tych chłopaków co byli i obu waszych coachów. Na
grzes September 02 2013 22:32:52
Do KIBICÓW: Jeśli spożywacie napoje lub pokarm, kosze na opakowania znajdują się 3 metry od trybuny po obu stronach.
grzes September 02 2013 22:31:15
podziękowania dla Pana Staszka, który posprzątał "chlew" po kibicach na trybunach.
hipek September 02 2013 20:16:31
Rroju a niechcialbym cie zobaczyć ze gdziesz gwizdasz!
dady September 02 2013 18:07:39
Dobrze Roju.
ROJU14 September 02 2013 16:24:40
Prawdopodobnie nie bede do dyspozycji na srode z powodu malego urazu miesnia
hipek September 02 2013 15:41:58
dokładnie bo nie tak miało to wygladac!! ZÅ‚ość
franki September 01 2013 21:39:58
SENIORZY to samo. We wtorek musimy sobie wyjaśnić i uporządkować kilka kwestii w organizacji klubu!
grzes September 01 2013 18:39:09
i obecność obowiązkowa. Musimy sobie wyjaśnić parę spraw związanych z użytkowaniem naszego obiektu
grzes September 01 2013 15:42:13
Juniorzy: trening jutro (pon) o 18.30 na Batorym
Dudek33 September 01 2013 14:21:05
Wtorek 19.00
Yanek September 01 2013 13:22:34
Kiedy trening?
Lysiwo August 30 2013 23:54:26
Panowie zmiana terminu: II runda Pucharu Polski Zawody pomiędzy Zryw Szarów - Batory Wola Batorska z dnia 11.09.2013 odbędą się. 12.09.2013 o godz. 17:00
Yanek August 30 2013 19:07:06
Mnie też nie ma jak już informowałem. Pracuje całą dobę. Ale będę 3mał kciuki
Wygenerowano w sekund: 0.07
1,562,216 unikalne wizyty