Aktualnie online
· Gości online: 1
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
· Użytkowników online: 0
· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I
Logowanie
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
09-08-2016 22:56
Sparing
Czwartek 18:15
vs Zakrzowiec
u Nas
03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku.
vs Contra Sułków
Zbiórka o 16:00
28-07-2016 00:26
SPARING:
WTOREK u nas
19:00
vs Tęcza Słomiróg
18-07-2016 20:37
SPARING
Sobota u nas
15:30
vs Węgrzcanka
12-07-2016 21:56
TRENING
CZWARTEK 19:00
SOBOTA 17:00
26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.
29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.
21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00


18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!
12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!
Informacja
Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu
Archiwum shoutboksa
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
hipek
September 04 2013 09:29:13
prawie jak u juniorow
Lysiwo
September 03 2013 23:41:49
Panowie dzięki za dobrą frekwencje na dzisiejszym treningu. Cieszę się że tak podchodzicie do sprawy. Widać to zresztą po wynikach. Oby tak dalej. Jutro znowu walka na maxa.
franki
September 03 2013 10:44:44
Boisko jak coś jest ok. W związku z nałożeniem się meczy wyjazdowych w środę - Zbiórki juniorów o 15.30. BUS wywozi juniorów i wraca po seniorów ok. 16.20 (przebieramy się u nas).
Yanek
September 03 2013 10:04:25
Mogę spóźnić się na trening bo jadę z pracy. Na boisku jest czy orliku?
tomala13
September 03 2013 06:20:21
No niestety taka jest prawda dziwi mnie jednak wielka mądrość w gębie niektórych młodych kopaczy którzy dostają lanie od prawie całej ligi... ale tu już zaangażowanie trenerów nie wystarczy
franki
September 02 2013 23:23:11
...koniec link ze strony lokalnego rywala, w którym jest ciekawa wzmianka o juniorach KSB z zeszłego sezonu : http://juniorzydab.futbolowo.pl/news,203 1114,podsumowanie-sezonu-2012-13.html
franki
September 02 2013 23:22:42
JUNIORZY: brawa dzisiaj za zatrważającą frekwencje na treningu. Z takim zaangażowaniem to III liga już po rundzie jesiennej. Szkoda tylko czasu tych chłopaków co byli i obu waszych coachów. Na
grzes
September 02 2013 22:32:52
Do KIBICÓW: Jeśli spożywacie napoje lub pokarm, kosze na opakowania znajdują się 3 metry od trybuny po obu stronach.
grzes
September 02 2013 22:31:15
podziękowania dla Pana Staszka, który posprzątał "chlew" po kibicach na trybunach.
hipek
September 02 2013 20:16:31
Rroju a niechcialbym cie zobaczyć ze gdziesz gwizdasz!
dady
September 02 2013 18:07:39
Dobrze Roju.
ROJU14
September 02 2013 16:24:40
Prawdopodobnie nie bede do dyspozycji na srode z powodu malego urazu miesnia
hipek
September 02 2013 15:41:58
dokładnie bo nie tak miało to wygladac!! 

franki
September 01 2013 21:39:58
SENIORZY to samo. We wtorek musimy sobie wyjaśnić i uporządkować kilka kwestii w organizacji klubu!
grzes
September 01 2013 18:39:09
i obecność obowiązkowa. Musimy sobie wyjaśnić parę spraw związanych z użytkowaniem naszego obiektu
grzes
September 01 2013 15:42:13
Juniorzy: trening jutro (pon) o 18.30 na Batorym
Dudek33
September 01 2013 14:21:05
Wtorek 19.00
Yanek
September 01 2013 13:22:34
Kiedy trening?
Lysiwo
August 30 2013 23:54:26
Panowie zmiana terminu: II runda Pucharu Polski
Zawody pomiędzy Zryw Szarów - Batory Wola Batorska z dnia 11.09.2013 odbędą się. 12.09.2013 o godz. 17:00
Yanek
August 30 2013 19:07:06
Mnie też nie ma jak już informowałem. Pracuje całą dobę. Ale będę 3mał kciuki
