Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 377
· Najnowszy użytkownik: Yesenia688I

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

09-08-2016 22:56
Sparing Czwartek 18:15 vs Zakrzowiec u Nas

03-08-2016 15:27
Kolejny sparing w niedziele o 17:00 na naszym boisku. vs Contra Sułków Zbiórka o 16:00

28-07-2016 00:26
SPARING: WTOREK u nas 19:00 vs Tęcza Słomiróg

18-07-2016 20:37
SPARING Sobota u nas 15:30 vs Węgrzcanka

12-07-2016 21:56
TRENING CZWARTEK 19:00 SOBOTA 17:00

26-04-2016 11:30
w terminarzu trampkarzy jest kolejny błąd-drużyna nie istnieje od trzech lat.

29-03-2016 13:33
Panowie w najbliższy weekend obie drużyny grają na wyjazdach w niedzielę. SEN. 1 w Brzegach z Gwiazdą o 16.30, a SEN 2 w Wieliczce z Wielicz. II o 11.00.

21-03-2016 12:23
TRENINGI W TYM TYGODNIU WT, CZW GODZ 19-00 Złość

18-03-2016 09:14
Sobota trening na boisku o 15:00!

12-03-2016 23:40
Jutro sparing 0 19:00 na hutniku zbiorka na miejscu 18:15!!

Informacja

Wpisy w shoutboxie są dostępne po zalogowaniu

Archiwum shoutboksa

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.
Malina August 21 2013 13:21:22
I nie siać mi paniki bo byłem właśnie na boisku..w żadnym miejscu nie stoi woda więc mecz sie odbedzie raczej napewno UÅ›miech
Dudek33 August 21 2013 13:05:31
Panowie przygotowac sie do mecza a zarazem do sypania boiska, wieszania siatek, wziasc po 20zl n sedziow, prania stroji i sprzatania Uśmiech do meczu! Uśmiech
Malina August 21 2013 06:50:59
panowie co to za jakas nowa zasada ze jak deszcz pada od dwoch godzin to nie ma treningu? powiedzcie mi bo pierwsze slysze Pokazuje język
tomala13 August 21 2013 06:16:41
Sytuacja na 5:15 jest taka że LEJE!!!!
Lysiwo August 20 2013 23:54:40
Panowie zbiórka na mecz O 16.45 walczymy o kolejne zwycięstwo.
bzikinio August 20 2013 19:39:58
Pogoda nawet na orlika się nie nadaje :/
tomala13 August 20 2013 19:34:26
Trener mówił że jak będzie zła pogoda to orlik jade na razie pod klub
bzikinio August 20 2013 19:31:56
bez oddzewu czyli nie ma treningu?
grzes August 20 2013 18:58:49
Czy odbędzie się trening seniorów w taką pogodę?
bzikinio August 20 2013 18:44:26
Boisko 3 Orlik?
bzikinio August 20 2013 18:26:25
Załatw jakąś dotacje w pZPN-ie Pokazuje jÄ™zyk
franki August 20 2013 18:01:14
Ja w delegacji w Wawie. Powodzenia jutro w Pucharze!
tomala13 August 20 2013 17:37:47
PREZESIE: Proszę o zgłoszenie nowych zawodników do drużyny juniorów oraz podstawienie w czwartek na 16:00 busa DZIĘKI
Dudek33 August 20 2013 15:29:35
Ja tez niestety dzis nie bede dal rady byc. jesli sie wyrobie to wpadne Uśmiech
Yanek August 20 2013 13:08:50
Niestety nie będzie mnie dziś na treningu ponieważ całą dobę jestem w pracy. Jutro natomiast będę na meczu pucharowym.
tomala13 August 19 2013 22:12:32
JUNIORZY: Mecz z Wolnymi w Kłaju w czwartek godz. 17:00 zbiórka 16:00
Lysiwo August 19 2013 22:03:13
Panowie przypominam jutro trening o 19.
Izajash August 19 2013 22:00:53
Juniorzy pierwszy mecz grają u siebie czy na wyjeździe?
bula August 19 2013 13:54:39
ooo Maniek zadzwonie!
Malina August 18 2013 14:07:07
a o reszcie pogadamy we wtorek
Wygenerowano w sekund: 0.08
1,562,228 unikalne wizyty